Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak összevissza?

Miért hazudoznak összevissza?

Figyelt kérdés

[link]

Janics Natasa mostani férje: egyetemet végzett edző vagy sem? Van állása a szerbeknél vagy sem? Natasát átverte, mert nem is vált el az előző feleségétől? Valójában csak az élettársa, ezért nem mennek Bulgáriába? Ha ennyire rossz volt Janicsnak nálunk, akkor miért nem futott már régen a szerb nacionalista haverjai karjai közé?! Szerintem menjenek mind a ketten a fenébe, irány Hottentottaföld, ott is lehet kajakozni, legfeljebb felfalják a krokodilok.



2012. okt. 25. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert buta emberek. Szerintem felesleges ezen idegeskedned:)
2012. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki menni akar, azt úgy sem tudja megállítani senki.
2012. okt. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozok én is aranyat, fél kiló doppingot kérek (de nem olyat amivel lebukom!)


Miért érdekes ennyire a bulvár.. igazából ez csak elhülyüléshez jó, nem tűnik egészségesnek hogy valami vad idegen ember magánélete felől érdeklődik valaki.. De lehet én tévedek, akkor elnézést.

2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!