Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertorna, akrobatikustorna,...

Szertorna, akrobatikustorna, ritmikus sportgimnasztika?

Figyelt kérdés
Ha válszthatnál melyiket válsztanád? Ismersz olyat aki valamelyikre jár? Hány éves? Mióta csinálja? Sokszor jár versenyre, fellépésre? Hányszor van egy héten edzése, és milyen hosszú egy edzés? Mennyiben más ez a három sport? Melyikre iratnád inkább a gyereked?
2012. okt. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a szertornát választanám, mert arra is járok már 4 éve...:) Most 14 éves vagyok és évente kb. 3 versenyünk van :D

Mivel egyéniben is indulunk ezért versenyek elött mindig 5 edzés van egy héten, de általában 3-4....az edzések meg 2 és fél- 3 órásak szoktak lenni:D Én azért szeretem ezt a sportot, mert csinálunk akrobatikus dolgokat (szaltó, flick, meg van 4 szer amelyek közül a korlát a legjobb) nem úgy mint az rg-ben...az akrobatikus tornára meg nem is gondoltam...ráadásul ott nincs ugrás korlát és gerenda xD :D remélem segítettem a válaszommal ^^

2012. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és kb. 5 éve járok ritmikus gimnasztikára, nagyon szeretem.Igen, gyakran szoktam versenyre menni.Hetente 3x van edzés, hétfőn, szerdán és pénteken,3 órás.Igaz elég kemény volt elsőre, de hamar megszoktam a hosszú és kimerítő edzéseket.Én ezt választottam .:)
2012. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyébként a szerek miatt is nagyon szeretem. A szalag és a karika a kedvencem, de a buzogányt, a kötelet, és a labdát is nagyon szeretem. Edzéseken futunk, a hátat erősítjük, a lábat,és szinte mindent :D Valamint kifinomítjuk a mozdulatokat, és a koreográfiát is gyakoroljuk .
2012. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szertorna,de jártam Rsg-re,13 vagyok,6 évet csináltam rsg-t, a szertornát most kezdtem,sokszor jártam voltam németben és ott nyertem meg Bécsben,de döntős voltam Csehországban és Franciaországban, a szer az 3-4 óra és egész héten a rsg pedig 5-6 óra és Hétfőtől-Csütörtökig,az rsg azért az nehezebb és hajlékonynak kell lenni,a gyerekemet inkább szertornára iratnám (Hozzáteszem,hogy rsg-nél a kedvenc szerem volt a szalag a kötél és a labda,szernél pedig a ugrató és a talaj
2013. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!