Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gipszkarton elbírná?

A gipszkarton elbírná?

Figyelt kérdés
Az a heyzet, hogy a lakásunkban gipszkarton falak vannak viszont én szeretnék egy húzódzkodó rudat az ajtókeretbe. A kerettől kb 20 centire találkoznak a falak szóval ott van a fürdőszobának a sarka. A másik oldalon pedig fél méterre egy másik szoba. Kicsit hülyén sikerült leírnom, de remélem érthető. Azokhoz a testépítőkhöz szólna a kérdésem akik próbálkoztak már ilyennel vagy az idetévedt és kis szakértelemmel rendelkező idetévedt emberekhez.
2012. okt. 16. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
na ezt jól megfogalmaztam:) xD
2012. okt. 16. 19:28
 2/6 mirror06 válasza:
Az ajtókeret nem gipszkartonból van. Szerintem simán menne a dolog. Nekem 6 éve van, az kétezer forint körül volt és semmi panasz nem volt eddig.
2012. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze az ajtókeret nem gipszkarton:) csak arra gondoltam mivan ha a falak nem bírják a terhelést.. mondjuk én leszarom csak apám nem engedi xD
2012. okt. 16. 19:39
 4/6 kovpet ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2012. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
82-83
2012. okt. 17. 16:28
 6/6 kovpet ***** válasza:
Az sok, nem hiszem hogy elbírna. Van egyébként kifejezetten gipszkartonra tervezett tipli, de majd' 100 kiló az szerintem sok lenne annak is. Főleg, hogy nem statikusan terheled.
2012. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!