Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magamat a...

Hogyan védjem meg magamat a cigányoktól?

Figyelt kérdés

Ha az utcán megtámadnak mit csináljak? 16 éves fiú vagyok 180 centi magas, vékony.

Ha nekem támad 1 cigány hova üssek hogy kiterüljön? Bármikor benne van hogy sulibamenet, hazafele, vagy bármikor rám támadnak.



2012. okt. 11. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Képzés kell. Futás, rugdosás akkor megoldás, ha el tudsz futni vagy jól meg tudod rúgni. Mindkettő inkább kevésbé esélyes, főleg a rúgás. Viszont annyi alapot meg lehet tanulni pár év alatt, hogy a futást jól előkészíthesse, és ne tudjanak hatékonyan üldözni.

Pesten tudok ajánlani helyet.

2012. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Itt például a második válasz az enyém. Meg még valamelik amelyik 62°%-on van. Akkor még másik account-ról írkáltam.

2012. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyan technika, ami nem okoz sérülést de meglepő?

Ilyeneket hogy stresszhelyzetben működjenek több évig, sőt akár évtizedekig kell tanulni.

Művészet biztosra menni egy torok eltörésénél.

Még nagyobb művészet annyira biztosan uralni 1 - több embert, hogy sérülés okozás nélkül is dominálj.

Ilyenbe még én se mennék bele, túl kockázatos. Támadás esetén az elérhető legkomolyabb csapással kell lezárni az erőszakot, mielőtt minket vágnának szét.

2012. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ne gondolja arra hogy cigány. Egy cigány fiúnak is úgy van töke mint mindenki másnak. Ha csoportba támadnak akkor futsz.
2012. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
36%
a vékonyságod ellen tegyél mert az egyik jól megvág akkor össze esel ha nehezebb vagy nehezebb felborítani ja és ha 3 jön akkor ne úgy csináld hogy mindegyiket egyenkét összevered mert addigra a másik kettő szétver inkább minden felé támagy
2012. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

mindenfelé támagy.

mostantól biztonságban van az élete. feltéve ha egyszerre szúrják le és töri el az öklét egy 'támadás' közben.

2012. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!