Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi rendszert...

Milyen önvédelmi rendszert tanulnak a katonák, és a rendőrök?

Figyelt kérdés
Úgy értem nekik is előfordul hogy közelharcban kel megvédenie magát. Tudom hogy a katonák és a rendőrök is használhatnak segédeszközöket (mint például a gázspray,vagy gumibot a rendőr esetén,vagy a katonának a kés....stb.) Tudom azt is hogy más a mentalitása mindkettőnek. De ők mit tanulnak? És az amit tanulnak mennyire hatékony? Utcán is alkalmazható? És mennyire tart kondícióban egy ilyen. Találtam egy oldalt ahol szépen leírják hogy mi a különbség a katonai,rendőri és civil önvédelem között. [link] Jól mondja a cikk írója?

2012. okt. 9. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
intézkedéstechnikai kiképzést kapnak.
2012. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon korrekt a cikk, éleslátásról tanúskodik.
2012. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendvédelmi szerveknek igen alacsony a közelharci képzés minősége aki a munkájukat komolyabban veszi a szabadidejében űz harcművészetet, a speciálisabb alakulatoknál meg alapkövetelmény.
2012. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek :)
2012. okt. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!