Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon, Diósgyőrben,...

Miskolcon, Diósgyőrben, Bulgárföldön, vagy az Újgyőri főtér környékén keresnék zumba órát!?

Figyelt kérdés

Nem fitnesstermi kereteken belül érdekelne, hanem pl egy általános iskola tornatermében, esetleg művházban.

Úgy gondolom, hogy biztos vannak ilyen helyek, csak nincsenek hírdetve, hanem "szájhagyomány útján terjed a hírük", a keresők pl nem hoznak egy ilyet sem.



2012. szept. 28. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A térded, bokád valószínűleg nem hogy több év, de már pár hónap után nem fogja meghálálni az ötleted..

Nem tudom mit vársz Zumbától, hiszen szinte semmire sem jó edzés, csak az ízületeket készíti ki. Hasonlóan szuper mint a futás, csak ezt jobb nézni.

2012. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a pozitív hangvételű, lelkesítő hozzászólást. :)

Pár hónapja élek csak a városban, így elsősorban társaságot várok tőle. Ismerkedni lányokkal, anyukákkal, csacsogni. Kisgyerekkel vagyok itthon, és ismerősök híján eléggé nehéz bárhová is kimozdulnom. Ahhoz már nagy a kisfiam, hogy 1-2 órára elmenjek itthonról, és az Apukájával maradjon. Mindemellett a bármiféle sport nagyon jó feszültséglevezető. Az itthon tv előtti ugrabugra is megtenné gondolom szerinted, de van amikor az ember kikívánkozik a 4 fal közül kicsit..


Családilag rendszeresen biciklizünk, hétvégente túrázunk, kirándulunk amíg engedi még az idő. A belvárosba (a mozgás miatt) nagyon ritkán megyek csak tömegközlekedve, inkább gyaloglok(6-7 km oda, és ugyanannyi vissza). Itthon tornáztam eddig is, úgyhogy nem gondolom, hogy nem bírja a térdem.


A zumbát érdekesnek tartom, nekem inkább tánc, mint torna. Csak a tv előtt egyedül ez is unalmas, váltogatva a 2-3 dvd lemezt.

2012. szept. 28. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez talált.. igazad van. :)

Áhh.. nehéz pozitív hangvételben leírni, csak annyian ilyenek miatt lesznek betegek. Nem igazán eltalált az a nyújtott lábas riszáló mozgás.

Na, majd biztos írnak diósgyőriek, akik tudnak segíteni ;)


Ha van Taichi, jóga edzés arra is érdemes lehet lenézni! :)

Sok sikert!

2012. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A jógán is gondolkoztam, igen, meg pilatesen is, csak azt el is felejtettem célirányosan keresni. :)

Meg is nézem, hátha van valami. Köszi a tippet.

2012. szept. 28. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2012. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket találtam meg én is. A gond velük annyi, hogy mindhárom link ugyanazt az oktatót hirdeti. Ami az egyetemi körcsarnokban van, az nagyon-nagyon messze nekem(kb 12 km), ami Bartókban van hírdetve, az meg elköltözött már onnan, így szintén messze van sajnos. :(

Fél 6-ra ér haza a Párom, legkorábban, így olyat kellene találnom, ami 18-kor kezdődik minimum(de inkább később), és 30 perc alatt odaérek.

2012. szept. 28. 13:17
 8/8 Penszy válasza:
Szia ! A diósgyőri református általános iskolában van ,hétfőn szerdán este 7-től ,pénteken este 6 -tól .Csak a héten pénteken elmarad ! Major Anita tartja ,és nagyon szeretek járni ! Első óra ingyenes ,majd 700 ft .Nézelődhetsz youtube-on is ,miskolci zumba fittness !
2012. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!