Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boltban kapható növekedési...

Boltban kapható növekedési hormon fokozókról vélemény tapasztalat?

Figyelt kérdés
mennyire érik meg az árukat?izomnövekedés megfelelő étrend edzés pihenés mellet menynire várható tőlük?illetve kis erőnövekedés?
2012. szept. 27. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a hormondrendszerbe beavatkozni. Minden árusított dolog biztonságos és főleg egészséges.


Vagy hagyhatnánk a témát a fenébe, mert a fentebbi 2 mondat kamu, fejlődni meg ilyenek nélkül is tudsz.. Amúgy van eredményük, sőt nem mondom hogy problémát okoznak, de a növekedési hormon szint még mindig hatással van például a tumorok növekedésére is. Okkal nem iszunk pl. tejet sem.

2012. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon fejlődgetek már most jön az 5ik évem,eddig csakis kreatinokat, aminosavakat,fehérjék,szénhidrátok,teszto fokozókat nyomtam,mért ezek a boltban kaphato cuccosok megbízhatatlanok?erre gondoltam ! [link]
2012. szept. 27. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg megbízhatók. És nem szeretek példázni olyanokkal, hogy a szájteknek is vonták vissza tömegnövelőit polcokról valamilyen szer miatt, én is meglepődtem.. pedig én is biztonságosnak tartottam a tápkiegeket.


DE tény és tudni kell, hogy mesterséges dolgok - amik a húsban, zöldségekben, természetes táplálékaink között nincsenek azok nem nagyon szoktak jók lenni.

Biztos rendben van az az étrend? Pihenő az edzések között?


Egyébként adj neki egy próbát, ha 5 év edzés után még többet szeretnél, úgy is komolyan gondolod és csinálod, sokat bír a testünk én csak ilyen egészségbu.zi vagyok, nem kell az én félelmeimet osztani. Ki kell próbálni, ha árulják biztos van aki használja, és jó tapasztalatokkal rendelkezik.. :)

2012. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze hogy rendben van 5év az 5év az első 2 évben fingom nem votl a dolgokról aztán szépen leülepedett minden,jolvan akkor lehet bepróbálom:D
2012. szept. 27. 13:41
 5/9 Linkoln ***** válasza:

Szia!

Nem válaszolni jöttem, mellesleg én sem szeretem a növekedési hormont, ami már hormon és a szervezet háztartását hülyíti, veri át, az nem hangzik túl jól.

Rengeteg növekedési hormon illegális és doppingnak minősül.

Egy hormon rengeteg folyamatot befolyásol a testedben, a legtöbbről nem tudni, csak van, és nem feltétlen jó. Maga az testzsír izom arányának változása, meg ilyenek csak egy mellékhatása a sokból.


Amugy a tejjel kapcsolatban írok.

Ez olyan örök vita téma... :D

Mint a tojás, azt is nagyon bántják.

Pedig természetesnek természetes, abszolút.

Könnyen emészthető hisz a leg alapabb tápanyagforrás.

Rengeteg jó hatása van, de miért ha nem jó?

Főleg a házitejnek hiába hogy zsíros a tesztek sorra azt mutatják hogy segít az aminosavak beépülésének az ásványianyag tartalma maximálisan hasznosítható stb.

Én bevallom amióta az eszem tudom iszom a házitejet úgy ahogy van, és nagyon mellette foglalok állást.

De érdekelnek a vélemények linkek hogy ki miért jutott arr aa véleményre hogy fujj tej.

Főleg az egézséget keresők, gyakran a kólát előbb meginnák mint a tejet... :D

2012. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első! a tejtől míért lenne tumorunk?? xDDDD :D
2012. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, miért kérdezel így utolsó :DDDD XDDDDD :)))))) )))))

:PPPP

LOL :DDDD D44 444444 444 444 négynégynégy!!!! :DDD


Bar.omi komolyan veheted a kérdést, gratulálok. Ha én nem válaszolok, akkor még 30 nemzedékkel később a leszármazottaid egyike sem fogja tudni a választ, he? :DDDD

:)))))))))) xXDDDDD


Nézzétek meg a tejszövetség melyik kutatást ajánlja a tej kib.asz.ott egészséges szlogen alátámasztására.

Egy kutatás eredményeit sokféleképpen lehet értelmezni.. Például, lehet venni a jó hatásait (ne feledjük el, a gyilkosgalóca sem éppen rossz fehérje és vitamin, ásv. anyag forrás).


Csak emellett bizony ugyan ez a tanulmány, kimutatja azt is sokkal erősebb kapcsolattal, vagy nagyobb valószínűséggel (statisztika már rég volt nekem) hogy a vastagbélrák kialakulásával jóval szorosabb összefüggésben van, mint az egészségvédő hatásokkal. De olvassatok ezeknek utána, én még nem jutottam olyan komoly szintre, hogy egy könyv legyek, keressetek ti is, hiteles forrásokat, nézzetek tanulmányokat stb.


Na most visszatérve a hormon fokozókra, azok nem tartalmaznak ám hormonokat, hanem a saját termelésedet stimulálják. Erről azért én nem írtam, hogy biztosan rossz /ki vagyok én, hogy ilyet megállapítsak, még csak ilyen kísérleti eredményről, megállapításról sem tudok/.


Ellenben kérem szépen a tejben lévő hormonokról (IGH inzulin, növekedési faktorok) tudjuk, hogy bezavarnak a saját inzulin szintünkbe, ki tudja még mibe (engem nem a részletek érdekelnek, elég ha tudom hogy jobb kerülni. aki minden rossz hatására kíváncsi, majd utánajár, találni fog pár dolgot).


Ásványianyag tartalma van a tejnek? Még az ásványvíznek is van, a zöldségekről, húsokról nem is beszélve. Emiatt nem fog senki sem tejet inni..

2012. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Linkoln ***** válasza:

De hát fontos kalciumforrás :D

Amúgy nem akarok kötekedni, engem is nagyon érdekel az egészségem, igyekszem minnél többet megtenni érte, és elismerem tudásod azt nyílván nem a semmitől meg nem az iskolában kaptad hanem magad képezted magad.

Nagyon nehéz elfogadnom hogy a tej nem egy csodaszer... :/ Sajnos.

Pedig minden más ment szinte, szinte mindenről letettem, olyan hihetetlen, azokat a kajákat amiket szerettem már nem eszem meg, amiket me gnem szerettem de tudom hogy jó szeretném enni mindig.. Nem lett finomabb de nincs ereje a tudattal szemben.

De a tej az valahogy nem megy, sokat hallok ellene, de néha hallok valami jót róla és mintha nem is hallottam volna ellene semmit.. :/

Házitej, nem is jó ízű, estére már megsavanyszik, tök rossz, de csak úgy nyelem XD

2012. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kalcium forrás a zöldség, hús.

Hát, hitegessük magunkat a tejről, én már elég sok "egészséges" dolgot letettem. Zab, rozskenyér, tejfélék. Legközelebb pi.csán rúgok egy dietetikust ha ilyeneket ajánl.. -.-

2012. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!