Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ligába is...

Lehetséges hogy ligába is játszhatok?

Figyelt kérdés
Egy éve focizom.Nagyon nagyon gyorsan fejlődik az izomzatom szerintem a nagy sulyom az oka 70 kg 170 cm és elég sokat futok. Szóval minden nap focizom van amikor 6 órát is egy nap.Most nyárba minden reggel járok a barátommal futni 5 km-t 25 perc alatt 5 perces pihenővel közben de a futás közbe meg is huzuk . Technika megvan nagyon jól megy a cselezés is ,de hátvéd vagyok. Rúgás 40 m-rol kaput találok nem mindig pontosan de azért megvan néha ahova akarom. 1-40 m passzok állatába pontosak a sprint is megy egy kicsit de azt most fejlesztem. Két év múlva sportgimnáziumba készülök ha így folytatom első ligába is bekerulhetek Jaj és természetesen nem vagyok egoista .
2009. aug. 1. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetséges akár, de nem mindegy hogy melyikbe:) én elég tehetségesnek tartom magamat, és nekem mondták is már, hogy ha folytatom a focit akkor nb1be vittem volna, de suli meg minden összeegyeztetése miatt abbahagytam, meg az utsó csapatomban nagyon szar volt az edző emg a hangulat a csapatban, vagyis nem mindenkié de az enyém igen, nem éreztem jól magam, és abbahagytam. ezt pontosan nem lehet így írás alapján megállapítani, de sztem elképzelhető h egy magyar nb1be eljuthatsz, de nem tudom h megéri-e az neked vagy bárkinek:D ha meg megtalál egyszer téged egy nagycsapatnak a tehetségkutatója hozzám is küld el légyszives:D
2009. aug. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!