Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Győrben vagy...

Hol tudnék Győrben vagy Bábolnán venni karate ruhát? Melyik boltban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Győr környékén a Capoeirát érdemes megnézni. Mert harci Capoeira csak azon a környéken van. Lehet, hogy te nagyon kitaláltad magadnak a karatét, ezt helyettem tiszteled majd te, én annyit mondok hogy Capoeira edzésen megtanulnál mozogni, és gyilkosan rúgni - karatén a közelébe sem érnél - míg Karatén nem. Sőt..

Ez van, fogadd meg!

2012. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ÁÁÁÁ az igazi Capoeira fan... imádom ezeket :D

Mond már meg hogy ha a kérdező önvédelmet tanul (mert ügye a karate az az) akkor te mi a jó életnek ajánlasz neki olyan harcművészetet (nemtudom hogy a capueira az e eggyáltalán) amit utcán tutira nemtud használni?! Mert hogy én még nemláttam olyan videót ahol egy pali mondjuk Capueirás pörgőforgó földönfekvő rugásokkal védte volna meg magát!

Lehet kicsit elfogult vagyok de ez van.


Kérdésre válaszolva (ha már az előző nem tette meg): Győrben ha jól látom van Decathlon, nah hát ott tuti lehet kapni, sőt más védő felszereléseket is. :)

2012. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!