Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FLEX Gym - Hangos zene ellen...

FLEX Gym - Hangos zene ellen tegyünk együtt! SEGÍTSÉG! Lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérem! A Flex gym - ben (flexgym.hu) edzek, és -szerintem- egészségre ártalmas hangerővel szól a zene délelőtt, de különösen 18 órától! Már többször kérték a vendégek, és edzők is, de állítólag a tulaj nem hajlandó halkabbra venni, és az alkalmazottakat is kirúgással fenyegeti, ha lehalkítják a zenét! Segítsetek, kinek lehetne bejelenteni, és hol? Hol lehetne névtelenül feljelenteni? Hol lehetne úgy feljelenteni, hogy szimpla látogatóként érkezzenek az ellenőrök, mert ha odajön valaki zajmérővel, akkor simán lehalkítják addig a zenét! Segítsetek, mert így borzasztó! Csak azért járok oda, mert a szomszéd utcában lakom! SEGÍTSETEK! Név és tel szám, meg email címek kellenének, hogy hol lehet bejelenteni a tartós, és szándékos egészségkárosító zenesugárzást! Szerintem jogdíjakat sem fizet a lejátszott zenékért, ezt hol lehet bejelenteni, hogy megvizsgálják?

#zene #feljelentés #Flex Gym #egészség-károsítás
2012. szept. 18. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
örülj neki úgy kell edzeni
2012. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sznofru ***** válasza:
Váltsál termet.
2012. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mész oda. Ahogy a többiek sem, ezt beszéld meg velük. Kezdjetek sztrájkba. Ha nincs fizető vendég, akkor biztosan észbe kap. De amúgy nem hiszem, hogy belehalnál, ha egy kicsit utazni kell az edzésig...
2012. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező oda járni, szerintem így nem jelentheted fel.
2012. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez fura, mert a terem van a fizető vendégért, és nem fordítva.
2012. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem ennek kicsit provokáció szaga van, de mindegy.

Miért nem mész át máshová - tuti máshol is van terem, nem csak ez az egy, max. nem egy percet sétálsz hanem hármat.

2012. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
Igen, menj máshova. Vagy füldugó. :)
2012. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Csezdmeg odamész az Ádámhoz, vagy a Mikihez, és megkéred, hogy légyszi, picit halkítsátok már le. És láss csodát, le fogják. egyébként NEM megy hangosan a zene, kivéve, ha Friday Pump aParty van, de akkor buli jelleget ölt az egész terem, és ez a cél. De odaállhatsz olyankor is a hangfalak mellé, nem lesz tőle halláskárosodásod. Én már azóta edzem ott, mióta megnyitottak, és nekem soha nem volt problémám a hangerővel. Néha egy-egy személyedző megkéri, hogy ne kelljen a kuncsafttal hangosan beszélni, és mivel jóban vannak egymással, ezt meg is teszik. Egyébként meg ne próbálj meg jogászosat játszani, ha nem értesz hozzá, és ne jelentgess fel senkit. A kérdés meg arcátlanul provokatív és lejárató, de ezt te is tudod, a fentieket azoknak írtam, akik még a kérdést olvassák.
2012. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 °:Amigo:° ***** válasza:

Most komolyan.... nem a zene miatt járunk le. Sírva könyörgöm! Húzzál máshova, mert így is túl sokan járnak le, sokszor telt ház van az 50 kilós papucsos gyökerek miatt, akik mind a kézisúlyzóknál pofáznak hármasával.

Én sem szeretem a túl hangos zenét (főleg ami ott megy ) de ha ezen múlik tekerjék még följebb !

Menj a MOM -ba.... :-)

2013. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!