Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemény rólam-kép-?

Vélemény rólam-kép-?

Figyelt kérdés

lehet hogy szeretnék versenyezni később,ezt a teste úgy 2év intenziv edzéssel hoztam össze amibőlinkább másfél év az intenziv igazán,semmi szteroid csak táplálékiegészítők,étrendem sincs sajnos,eszek,tudom mit kell mit kéne de csak azt tudok enni amit anyám főz-úgyhogy mentségemre szóljon-:)szteroid csak akkor jönne szóba ha majd később szeretnék versenyezni de ez sem biztos,szerintetek ki lehetne hozni belőle valamit vagy hagyjam inkább?bírom a kritikát,jöhet hideg-meleg!


[link]


2012. szept. 16. 12:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
meg ugye ez csak KÉP élőbe jobb komolyan=)
2012. szept. 16. 12:38
 2/12 dirtboy ***** válasza:

versenyezni láb is kell majd nem elég felsőtest.

étrend nélkül meg képtelenség a versenyzés,nem csak a fizikumot nem tudod elérni de a versenyre komoly diétát kell tartani.

ott nincs ilyen hogy amit anyu főz azt eszel.


a mostani kinézeted meg nem indokolja a koxon való gondolkodást még jó pár évig.

2012. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik:S
2012. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fiattal vagyok 4-5év távlatban gondolkodom
2012. szept. 16. 13:41
 5/12 dirtboy ***** válasza:

majd ha már idősebb leszel kicsit melózol meg ilyenek majd akkor gondolkozz az ilyenen.

még most más a helyzeted,lehet koxolnál hogy aztán majd versenyzel meg minden aztán mire oda kerülne a sor már edzeni sem fogsz a koxot meg beszedted aztán károsított.

nem rég még énsem képzeltem volna hogy valaha abba hagyom az edzést erre meg tessék.

már másfél hónapja nem edzek,nem is fogok kitudja meddig,lehet hogy soha többé nem fogok már.

ezért mondom hogy várj még az ilyennel mert nem tudhatod hogy mit hoz a jövő.

sajnos bizonytalan sz ar világban élünk /már ha te is itt élsz Magyarországon/.

2012. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
itt élek sajnos:(hát lehet bár semmilyen okot ne tudnék elképzelni hogy ne eddzek,ha csak baleset vagy valami:/ha meg a munkám nem engedi..olyan nincs akkor hajnalba megyek vagy este hulla fáradtan nem akadály,kox meg csak később menne ha már tényleg komolyabbra fordulna a dolog,étrendet illetően:megvan napi 200g fehérje,meg 500g ch,tehát megvan csak nem minden nap csirkéből meg rizsből,de logikus ha komolyabra fordulna és idősebb leszek főzők magamra
2012. szept. 16. 13:53
 7/12 A kérdező kommentje:
cedric mcmillan napi 14órás meló után ment edzeni úy észült versenye,közben a családja felesége gyereki baleset miatt tolószékbe kerültek és megcsinálta végül:)szóval bizakodó vagyok egyelőre:)
2012. szept. 16. 13:54
 8/12 dirtboy ***** válasza:

/ha meg a munkám nem engedi..olyan nincs/

én is így gondoltam még nem olyan rég

most meg munkám sem nagyon engedi meg pénzem sincs már edzeni mert autót törlesztek.

tehát se időm se pénzem edzeni.


ilyen meg veled is megeshet majd.

2012. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sajnálom!..előfordulhat..de gondoljunk a legjobbakra!
2012. szept. 16. 13:57
 10/12 dirtboy ***** válasza:

persze,optimistának kell egyébként lenni,úgy nem is lehet csinálni hogy pesszimistán gondolkodsz.

amit írtam azt csak a kox miatt írtam,hogy jól gondold meg mielőtt hozzá nyúlnál mert azt tényleg csak akkor van értelme szúrni ha komoly verseny eredményeket akarsz elérni,megélhetés szerűen akarod űzni a testépítést.

másként nincs értelme károsítani magad vele mert a kox mindig káros,nincs olyan hogy jó levezetés és akkor semmi károsodás nincs.

károsítani mindig károsít csak a mérték nem mindegy.

2012. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!