Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kimernétek állni ellene egy...

Lee12 kérdése:

Kimernétek állni ellene egy bunyóra?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZIrh0XB-KPM&feature=relmfu

most találtam ezt a srácot neten és szerintem nem sokan tudnák megverni

ti ki mernétek ellene állni mondjuk 1 v 1 be utcán ringben vagy bárhol?

vannak még sparring videó is


2012. szept. 14. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, én még csak tanuló vagyok és Hobbibol tanulok Őnvédelmet, ok nélkül nem harcolok de nem könnyü ellenfél. Szerintem a jellenlegi szintemen nem tudnám legyőzni.

Milyen stilus útcai?

2012. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom csak úgy találtam ezt a srácot (ob bajnok elvileg) aztán mindig látom hogy sok itt a szájkaratés azért kérdezem(amúgy úgy értem hogy pusztakézzel vagy kesztyűvel küzdelem fegyver nélkül
2012. szept. 14. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát biztos lenyomja engem,nagyon gyors, és képzett ! :)

Nem vagyok szájkaratés, hát utcai harc az fegyverek nélkül puszta ököklel..! :) Ugy az én űtéseim is hatásosabbak!

Persze ha el találom! Nehéz lyúkat találni egy ilyen védelmen, mert rögtön támad.

2012. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

engem csak az irgalmatlan gyors keze zavar

esküszöm még ilyen gyors kezet magyarországi boxolón nem láttam(egyenesei nem annyira de a csapottjai Erdei Zsolt sebességüek)

utcán szerintem egy ilyennel kivégezne

2012. szept. 15. 00:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,de csak úgy hülyeségből nem,ha lenne rá okom persze!Ringben biztos nem,mert ott sok számittana,a versenyrendszerbe eltöltött ideje.


Egyébként nem bírom az ilyen Youtube "sztárokat",a franc se kiváncsi az amatőr videójára.


Nem láttál,még ilyen gyors kezet Magyarországon!Erdei név mond neked valamit? A világon ő az egyik leggyorsabb kezü öklöző.


Amúgy a srác nagyon lent tartja a hátsó kezét és szélesek a horgai.

2012. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen széllesek de viszont olyan gyorsak hogy nem nagyon lehet keresztbe verni

max egy nagyon pro boxoló tudná

2012. szept. 15. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy nem ringben! De ott meg rá lehet készülni erre a bunyóra és nem kell, hogy prof.legyen csak elég,ha jó szinten bokszol és fekszik neki ez a stilus!


Azért tegyük tisztába a dolgot, nem egy M.Pacquao a srác ez tisztán látszik és nem is lesz az!

De marhára imádja magát mutogatni! Ennyi!

2012. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
apukám igen
2012. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!