Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ő koxol vagy el...

Szerintetek ő koxol vagy el lehet érni naturálba?

2012. szept. 13. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezt a fizikumot simán naturálban?

Egy átlagos genetikával semmikép sem esetleg ha genetikai freak vagy.

2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon, még nem érhette el ezt a szintet naturálon, ezért nem az. Jó genetikával is min 7évig edzhetsz.
2012. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem biztos hogy kokszol. Ha gyerekkorától kezdve sportolt és 15-16 évesen elkezdte, akkor egy jó edzővel és diétával ez elérhető 19 éves korra.
2012. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dirtboy ***** válasza:

ma 11:06

akkor érd el utána írj ilyen baromságokat

2012. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]


A srác 180cm magas és 86 kg, itt írja is hogy 3 éve kezdte el. Havi félkiló tiszta izommal számolva 3 év alatt +18 kg elérhető mindenféle koksz nélkül, de van aki szerint havi +1 kg is lehetséges. Ha 16 évesen volt 65 kg, akkor pont kijön még a alsó becslés szerint is...Számolj utána ha nem hiszed. Neked savanyú a szőlő vagy mi? Miért kell irigykedni másra?! Ja, mert ez itt a Gyakorikerdesek.hu :)


Ettől még persze kokszolhat, de ez egyáltalán nem BIZTOS.

2012. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dirtboy ***** válasza:

ja hogy te így előre kiszámolgatod hogy ő mennyit fejlődik havonta, fa sza.

toljál már fel magadról képet meg írd le hogy mióta edzel aztán meg mondom hogy mennyinek kéne már lenned.


gondolom erre gondoltál

[link]


meg nézheted hogy 3év után már 2,5g az éves maxinum.


első évben is egyre jobban csökken, nem úgy van az hogy 12hónapig havi 1kiló izom aztán az izom tudja hogy letelt az 1év azaz a 12hónap és a következő hónapban ami a 13 ik lenne ott már csak fél kilót fog nőni havonta.

ez baromság.

első évben is hónapról hónapra csökken.


láthatod hogy a táblázat is 12hónaptra nem 12kiló izmot ír hanem 9-11et.

ebből inkább a 9 a reális szám szerintem,megfelelő étrenddel és edzéssel.


de mondom tolj fel magadról képet mert ha ilyen biztos vagy magadban biztosan te is így fejlődtél szóval már biztos jó nagy darab vagy,csupa izom.

2012. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű oldalakat szoktam böngészni. Nem mondom, hogy nem jó a két nagy magyar, de angolul sokkal több anyag elérhető. Nézd meg például ezt az oldalt: [link]


Le van benne vezetve, hogy a tinidzserek (16-20) tudnak a legjobban fejlődni. Az 50 lbs ami a táblázatban van, az 25 kg-nak felel meg, bár ennyi már szerintem is túlzás.


További oldalak, melyek szerint a havi fél kiló elérhető:

[link]

[link]

[link]


Én másfél éve edzek komolyabban, az átlag havi félkilós izömnövekedés megvan, pedig már elmúltam 30, de előtte is sportoltam.


Másrészt pedig, az USA-ban a szteroidok illegális szerek, ugyanolyan keményen büntetik mint a pl. a kokaint. A srácnak 80 videója van fent, látszik rajta hogy elég komolyan veszi a publicitást, én már csak ezért sem tartom elképzelhetőnek, hogy kokszolna. Ha egyszer lebukik, akkor mindent elbukik.

2012. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 dirtboy ***** válasza:
100%

az ilyen irományokat mitn amit linkeltél egész egyszerűen nem hiszem el,baromságnak tartom.

nem olvasni szeretem az infókat hanem magamon és másokon tapasztalni ami teljesen mást mutat ezért az ilyet nem is hiszem el.


1,5éve edzel és meg is van a havi 1kiló izom?

azt elhiszem hogy a plusz kilók meg vannak de azt elárulod hogy honnét tudod hogy abból hány kiló az izom?


nem koxol mert illegális?

Magyarországon is illegális a kox és ha el hiszed hanem én egy nagy multi cégnél dolgozok,fémlemez megmunkálás al foglalkozik a cég és ha jól tudom most úgy 500 embert foglalkoztat és szerintem minimum 50 ember van aki koxol vagy koxolt.

ez így kapásból látszik rajtuk,plusz van még olyan is akin nem látszik de koxolni akar,ép múltkor beszéltem egy ilyennel és ő is megerősítette hogy kib aszott sokan vannak ott is akik koxolnak.

szóval ez a nem koxol mert illegális dolog egy sz ar duma.

ha versenyző hanem simán koxolhat.

profi testépítőknek,pankrátoroknak sem szabadna aztán mégis koxolnak.

2012. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!