Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kangoo - milyen?

Kangoo - milyen?

Figyelt kérdés

szeretném kipróbálni a kangoot, és lenne néhány kérdésem:

milyen? nem unalmas, élvezhető?

mennyire megerőltető?

elsősorban melyik testrészt terheli meg?

van zene közben?

jó alakformáló? 13/L vagyok, inkább pálcika, bár a hasamat inkább laposabbnak képzelném el, és szeretnék szert tenni egy kis izomzatra, edzettségre... való nekem? emúgy lehet, hogy mást is sportolnék egyidőben. mit ajánlotok? lehetőleg olyat, ami nem unalmas. kipróbáltam a jógát, és ha nem fáj annyira, akkor elalszom közben.



2012. szept. 10. 22:05
 1/2 katie fitch válasza:

Egyáltalán nem unalmas, nagyon szórakoztató hangos pörgős zene, bár ez az edzőtől is függ, nálunk állandóan jó a hangulat! :) Nem terhel meg, azért van rajtad a cipő, bár azt hallottam már, hogy a derekat igénybe veszi én még nem tapasztaltam, és soha nem volt izomlázam tőle pedig rendesen átmozgat és nagyon kalóriagyilkos. 9hónapja kangoozom, én már bevezettem előtte a futópadozást :)

Állóképességnek kondíciónak kimondottan jót tesz!

2012. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! mindenképpen kipróbálom, akkor majd meglátom, milyen :)
2012. szept. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!