Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen edzéssel és étrenddel...

Ilyen edzéssel és étrenddel mi történik velem? 25L

Figyelt kérdés

Edzés:

Heti 2* kondi termi súlyzós edzés ( 15perc kardió gépen történő bemelegítés, utána guggolások,kitörések,lábtolás,has,karizom..szóval teljes testes edzés..az edzés végén azonnal egy fehérjeturmix, majd rá 10percre kb. egy kb fél órás futás vagy bármilyen kardió )

Heti 1* Hot Iron edzés + utána fehérje

Heti 1* reggel fél óra futás éhgyomorra,délután aerobic, ill. 1* még a héten csak simán aerobic, ezek után is

fehérjeturmix


Étrend : 60 kiló vagyok,tehát 60 gramm ch, és 120 gramm fehérje!

Fogynom hasból és karból kéne,a fenekemet kerekíteni szeretném.

Így a fehérjebevitellel,a kardió melletti súlyzós edzéssel érhető el egy kis kerekedés?


2012. szept. 8. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

kb az fog történni,hogy olyan szintű bombázó leszel,hogy közlekedési balesetet fogsz okozni,ha átmész a zebrán jövő nyáron egy szoknyában:).


amúgy meg nem.

a kerekedés max annyi lesz,hogy kiélesedik az izomzatod,csökken a testzsír,de fejlődni formában,tömegben nem fogsz tudni szerintem 60g napi ch-val.

2012. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha több ch-t eszek,akkor a hasam-kezem sem fog fogyni.. Tudom,hogy nincs helyi fogyás.. Csak reménykedtem,hogyha sok-sok fehérjét zabálok és minőségi ch-ból kevesebbet,akkor azért mindkét célomhoz kissé közelebb kerülök.
2012. szept. 8. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:

A terved alapjában véve jó, csak valóban ellentmondásos. Hasból fogyni szeretnél, de a feneked kerekíteni. Ehhez zsírégetés kell, de a fenekedre pedig izomtömeg növelés. A kettő együtt nem megy. Izomtömeg növeléshez tömegnövelő étrend kell (kalória plusz), a szálkásításhoz pedig kalória deficit. A számok amiket írtál CH-ra meg fehérjére majdnem jók egy szálkásító étrendhez, csak ahhoz majd még csapj hozzá egy kicsi fehérjét és rendben lesz. Szerintem célszerű lenne először tömegnövelned aztán majd leszálkásítani. Úgyis jön a tél, ne foglalkozz még a hasaddal. :)

Egyébként dicséretes, hogy ennyire képben vagy azért.

2012. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:

A probléma ott van, hogy ha kevés a bevitt CH, akkor a "drága" fehérjét fogja neked elégetni. Így nem fejlődik rendesen az izom.


Amit első körben ajánlok,vezess egy kajálási naplót mindent amit eszel, jegyezd fel egy füzetbe, s számold ki nap végén. Ha már annyit elérsz vele, hogy látni fogod mennyi volt a Fehérje/CH/zsír fogyasztásod bőven jó. Mert valószínűleg nagyon hullámozni fog. Egy idő be állítod egy szintre ahhoz szoktatod a szervezetedet kb 3 hét. S utána kezded csökkenteni arányosan a makrotápanyagokat.

Edzés munka elégnek tűnik.

2012. szept. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nőknél annyival nehezebb, hogy a cici, a has és a fenék zsírpárnás, vagyis ezek egyszerre növekednek hízáskor, illetve csökkennek fogyáskor.

A fenéknél természetesen ott a farizom is, az szép formát tud neki adni. Fitness ladyjeink mell implantátummal oldják fel a fenti problémát, tehát pici has, izmos fenék, szilikon mell.


A fenti étrendben kevés a szénhidrát, tehát valószínű fogyni fogsz, hasból is, karból is, fenékből is, ciciből is.

2012. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a testkompozíció változás szerint rakj össze egy étrendet. [link]
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!