Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Esportról...

Mi a véleményetek az Esportról? (Electronic Sports)

Figyelt kérdés
Eléggé furcsa katerógiában teszem fel a kérdést,de elvileg ide sorolható.A véleményetek várnám.Valóban helye van a 2016-os Olimpián? Szerintetek agyilag jobban megterhelő mint a kosárlabda vagy a foci,mert akik fizikai sport után kezdték el és profi szinten űzik azt mondják,hogy agyilag nagyon lefáraszt.Várom a véleményeket.

2012. szept. 6. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sport és nincs helye az olimpián mondom úgy hogy én is játszok olyan játékokkal ami esportnak minősül. Én a sakkot se tartóm igazi sportnak kb a esportal van 1 szinten.
2012. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
nincs helye.
2012. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olimpián semmi helye, az nem kétséges. Oda a fizikai sportok valók nem az ilyengép előtt görnyedő emberkék (félre ne értsd, én is gamer vagyok). És igen engem pl jobban lefáraszt mondjuk 2 óra COD-ozás mint 2 óra focizás.
2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!