Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente kétszer csinálom...

Ha hetente kétszer csinálom az Insanity-t, akkor azzal hosszútávon elérek valamit?

Figyelt kérdés
Nekem az is elég lenne, ha fejlődne az állóképességem. Esetleg minimális fogyás elérhető vele? Heti 2 alkalomnál nincs több időm! A többi napokon mindig van valami mozgás, a 2 szabad estémre meg ezt gondoltam.

2012. szept. 6. 23:30
 1/5 A kérdező kommentje:
21 L vagyok amúgy
2012. szept. 6. 23:43
 2/5 anonim ***** válasza:
De hogy választod ki hogy melyik kettőt csinálod a videók közül? Úgy tudom van valami naptár hozzá amiben le van írva melyik nap melyiket kell.
2012. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos fejlődne az állóképességed, de a fogyáshoz kellene szálkásító diéta is, azon múlik a legtöbb.
2012. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én alapjában véve az állóképesség fejlesztéséért szeretném elkezdeni. Bár ha megcsinálom heti kétszer, szerintem súlyban kb maradok ahol vagyok (többi mozgással együtt). Nekem az a lényeg, hogy ne hízzak!:)

Amúgy a videókat olyan sorrendbe csinálom, ahogy kell, csak nem olyan sűrűn

2012. szept. 7. 11:04
 5/5 anonim válasza:
szerintem igen. én sem követem a a naptárukat. Nekem minden a kedvtől függ, meg hogy mennyit és mit ettem aznap. :D
2012. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!