Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék megtanulni...

Nagyon szeretnék megtanulni táncolni (hip hop), de félek, hogy kinevetnének. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék hip hop táncra járni, viszont félek, hogy amikor a lépéseket tanulnám elrontanám, mert nem vagyok valami jó táncos... Esetleg valami tutorialt nem tudnátok, ahol kicsit gyakorolhatnák, hogy megy-e egyáltalán?:s
2012. szept. 6. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mennél tanárhoz, hogy megtanuld... az iskolában sem volt ciki, amikor 6 évesen nem ment még az olvasás.
2012. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igazából én attól félek, hogy egy bizonyos idő után se menne, vagy pedig ha többen vannak akkor kinevetnének mert ők tudnak én meg nem..:s
2012. szept. 6. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a félelmed a te saját lelki problémád...szóval menni fog.


Ha tényleg nagyon szeretnél, akkor otthon gyakorold a szobában a youtube videók alapján, aztán mehet a tanfolyam.

2012. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. szept. 8. 14:21
 5/7 anonim válasza:
Attól semmiképpen se félj, hogy egy idő után nem menne.Ha sokat gyakorolsz akkor mindenképp menni fog egy idő múlva.:)
2012. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!:))
2012. szept. 11. 21:28
 7/7 anonim válasza:
Na ,hogy állsz most a tánccal?:) Btw,én is ugyanígy voltam vele,most meg YouTube-ra tánc koreográfiákat csinálok!;) x
2013. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!