Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok,160cm,50 kg.Régen atlétikáztam így izmos a combom,kemény.Nem vagyok megelégedve szeretnék comb,és farizmot ,hogy nõiesebb lehessek.Így nem tudom elfogadni magam,lehet hiúságból de sokat dobna rajtam.Eggy itthon végezhetõ edzéstervre lenne szükségem,meg kell-e lehet-e emellett proteinporból kevert italt fogyasztani,hogy a súlyom is nõjön.Nagyon köszönöm ha akadna eggy segitõkész hozzáértõ.

2012. szept. 6. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

van egy nagyon jó otthoni rendszer,az a neve,hogy fegyencedzés.

ez egy könyv,vedd meg,olvasd el,benne van az összes gyakorlat leírása és edzésterv is.

tömegnövelő étrendet meg majd küldenek a többiek:).

a proteinpor meg kiegészít egy jó táplálkozást,de nem helyettesíti.

szóval a fogyasztásának akkor lesz igazán értelme,ha már megvan az étrended.

és a tömegnövelő étrendtől fogsz tömeget,formát felszedni elsősorban.

a fehérjeital inkább arra van,hogy edzés után gyors tápanyagot adj az izmaidnak,hogy ne éhezzenek.

szóval elsősorban a leépülést segít megakadályozni.

2012. szept. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2012. szept. 6. 05:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is a probléma? Izmos a lábad vagy nem? Nem értem.
2012. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Én sem értem. Pontosan mi volt az atlétika? Ha sprinteltél, akkor vszínűleg vastag, izmos combod van. Ha hosszútávfutó voltál, akkor vékony és inas. Miből szeretnél mit?
2012. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretném,hogy nagyobb vastagabb combom legyen,és a popsi is legyen gömbölyübb.Ennyit szeretnék elérni.Nekem csak mondták,hogy látszik,hogy sportoltam,de az nagyon régen volt.Bután hangozhat de eggy nõi comb fenék szerintem ha formás akkor a vonzó,szexy stb.Így utállom magam,és megtennék bármit,hogy javítsak ezeken a testi hibáimon.
2012. szept. 6. 11:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!