Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék de nem megy,...

Hízni szeretnék de nem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és 60 kg, nem tudok hizni... bármennyit eszek ugyan ennyi maradok... arra gondoltam elkezdek edzeni és mellé sok-sok kaja, meg tömegnövelő. szerintetek így sikerül felszedni néhány kilót?
2012. szept. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. De legyen meg a napi 2g*testtömegkg fehérje és az 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Ezt olvasd el, az alapok benne vannak: [link]

2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár én nem konditerembe akarok mennyi hanem rendes sport edzés :) de nemhiszem hogy annyira más lenen a 2
2012. szept. 5. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alapok ugyanazok, ezt csinálják a tornászok, úszók és a boxolók is. (de lehet hogy mások is, csak ezekről tudok :D)
2012. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi az a bármennyi evés?

Mi gyúrósok 3 óránként eszünk, napi 0.5-1kg húst, talán 0.5kg rizst, ezen felül zöldséget, tápkieget, vitamint.


Ezek fényében még mindig úgy gondolod, hogy most sokat eszel?

2012. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én egy csöppet vékony vagyok, de magamhoz képest igen is sokat eszek, most persze nem fogok legyűrni fél kiló húst, de eszek rendesen mindent.
2012. szept. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!