Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fontos! Ezt lehet használni...

Fontos! Ezt lehet használni valahogy tömegnövelőként? Linkek alább

Figyelt kérdés

[link]


itt pedig az összetevőkről bővebben


[link]


amúgy a dobozra a következő van ráírva 100g-ra vetítve

protein 42g

szénhidrát 32g amelyből a cukortartalom 20

teljes zsírtartalom 8g

ebből telített zsírsav 6g

élelmezési rost 8

nátrium 0,6g


Ehhez viszonylag olcsón jutok hozzá, és az összetevőit tekintve jó minőségűnek tűnik, és hasonlít azokhoz a termékekhez amelyeket tömegnövelőként árulnak. Tömegnövelőként tudom használni valahogy? Esetleg kell hozzákevernem még valamit? A tömegnövelő porokat amúgy az edzést követő pihenős napokon is szokták fogyasztani?


2012. szept. 5. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy alacsony GI értékű és 20g cukor van benne? Nem értem.

Meg ahogy nézem ez kevert protein, nem tejsavó, szóval nem a legjobb.

És 6g telített zsírsav?

Tömegnövelőt csak edzés után használjuk!

2012. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok benne a cukor és a zsír.
2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Omigod...ennek... ennek az eredeti ára kajak 21ezer per kiló? Mennyi ehhez képest a viszonylag olcsó?
2012. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen :) én is most számolgatom. Én ehhez olyan 4200 Forint körüli összegért jutok hozzá. A viszonylag olcsót az eredeti árhoz képest értettem, de azt nem tudom, hogy ha tömegnövelésre szeretném használni akkor megéri-e vagy akkor már ennyiért kapok jobbat? Szeretnék valami jó minőségű tömegnövelőt fogyasztani, de nem túl drágát, már csak azért sem mert elég kezdő vagyok és talán nem is hasznosulna igazán
2012. szept. 5. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább egy tejsavó proteint és dextrózt.

Pl.: fehérje: [link]

Dextróz meg ezer ft két kg.

2012. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális tejsavóproteint vegyél és ahhoz tegyél edzés uzán dextrózt vagy egyéb gyors ch-t. Így jársz legjobban.
2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kb 400 grammos motyó, ha jól számolom? Ezt az adatot nem találtam sehol, az árból számoltam vissza, 378 gramm jön ki. De ha ezt kapod 4200ért, akkor az egységára megint ötszámjegyű, olyan 11 ezer kábé, de még ha egységárra jönne is ki a 4200, az se jó, mert viszonylag elfogadható, ennél jobb tömegnövelőket lehet kapni 2-3000 forintos egységáron. Szóval horribilisen iiiiiiiiirgalmatlanul drága : (
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!