Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket érdekelne egy érdekes...

Titeket érdekelne egy érdekes játék harcművészekkel mint pl Oyama, Bruce Lee, Van Damme, Jackie Chan, Chuck Norris? Ezt nézzétek érdekes.

Figyelt kérdés

tegnap küldtek nekem youtube on ezt a videót ami nagyon felkeltette a figyelmem ráadásul az oldal is elnyerte tetszésemet. ha nektek is tetszik lájkoljátok azt az oldalt tényleg jó. a link ott van a leírásban. (adminnak üzenem előre hogy kérdést fel tettem és ne törölje le mint múltkor ráadásul mások is oszthattak meg ilyet :) :)


http://www.youtube.com/watch?v=YZ0guVme4ow&feature=plcp


mellesleg az ő igaz történetükről,életükről szólna és klassz is a játék. szerintem nagyon ösztönző hogy más is elkezdje a harcművészetet és egy jó nap után miért ne játszhatnánk egy ilyennel? (felteszem ezt a szórakozás kérdésnél is de biztos érdekel titeket is.)


2012. aug. 29. 15:19
 1/7 anonim válasza:
Igen érdekel. Most jönnek majd a kötekedő válaszok hogy miért csinálnának játékot ha belájkolják az oldalt. Azoknak üzenem hogy olvassák el az oldal infóját és győzödjenek meg a dolgokról mielőtt más remek munkáját kritizálja. Ment a lájk az oldalnak. Ráadásul legalább több ilyen gépes gyereket inspirál edzésre és az ötlet is jó.
2012. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem érdekelne nem virtuális világban harcolok...
2012. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

te szájkaratét tanulsz igaz? az is a valósághoz tartozik :-)

de ha nem is tetszene akkor is támogatnám ugyanis sok gyereket nem csak a gép elé kötne le de tényleg inspirálná hogy gyakoroljon. viccet félretéve szerintem jó ötlet. elejét még nem sértésnek szántam. :)

2012. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többek közt hasznos dolog. (a szájkaratében ezt vokális kitérésnek hívjuk). Nem hinném, hogy ez bármire is rávenne egy lusta gyereket, csak eggyel több jajdefasza játéka lenne.
2012. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ebben mondasz valamit igen mert az is inkább csak lekötné. tulajdonképpen az én fiam is egy verekedős játék miatt kezdte el az egészet aztán mutattam még neki ilyen filmeket régen. nem erőszakos és ezek a játékok nem feltétlenül erről szólnak. tény hogy nehezen szakad el a játéktól ha belekezd de legalább edzésre szintén lejár itthon is edz. addig nincsen gond. ellenörző meg a másik.
2012. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soldier76:

Én igazán nem akarok "szájkaratézni" de egy ilyen játék is csak annyi embert ösztönözne a küzdősportokra, mint a Tekken vagy a Street Fighter...

2012. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elejét sem rosszból mondtam csak talán abba is van valami hogy vagy jobban inspirálná vagy leragadna vagy mindkettő. fiam a mortal kombat miatt kezdte el de fanatikusa mindegyiknek. ennek valóban vannak előnyei és hátrányai. de kocka- való harcművészeknek nem rossz meg legalább lenne értelme.
2012. aug. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!