Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan pc hez csatlakoz...

Ddnalor kérdése:

Létezik olyan pc hez csatlakoztatható táncszőnyeg amihez jár 2 db valami amit a kezedbe fogsz, és érzékeli a kezed mozgását?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud legyen szíves írja meg a típusát, vagy hogy hol találom. Jou tub-on láttam, meg a való világ utolsó szériájában is olyan volt ha jól tudom. De neten nem találok olyat. Előre is köszönöm a választ.

#kéz #mozgást. érzékelő. táncszőnyeg
2012. aug. 27. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem pc, hanem Nintendo Wii.
2012. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Találtam egy ilyet:

[link]

Ezzel szerinted működne. Elég drága mondjuk de ezt játékra is tudom használni.

2012. aug. 27. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok.

Hogy működne-e azt nem tudom, de az biztos, hogy nem minden játékkal kompatibilis, vagyis ha nincs beépítve a pc-s játékba valami, amivel ezt használhatod, akkor hiába veszed meg. Például ha van egy kormányod, azt sem tudod használni a régebbi játékoknál, mert nem lehetett beállítani.

Ha neked megér ilyen horror árat a kockáztatás, akkor vedd meg, de simán jobban járnál magával a Wii-vel.

2012. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!