Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok megfele...

Budapesten hol találok megfelelő sportegyesületet?

Figyelt kérdés
Üdvözletem!! Már 10 éve az asztalitenisz szerelmese vagyok, de most jutottam el odáig, hogy nem csak kerületi versenyeken indulnék, ezért elhatároztam, hogy keresek egy jó sportegyesületet. Csakhogy ez nem jött össze, mert hiába találtam honlapokat. Azokon nem írták le, hogy hogyan válhatnék taggá, mennyit kóstálna a tagsági díj. Kére segítsen valaki! A 3. kerületben lakom, nem tudom mennyire lényeges ez. Illetve gyakorlótársat keresnék 16-25 között--ha érdekel vkit, itt a mail-em--> engelsblut@freemail.hu

#tenisz #asztalitenisz #table-tennis
2012. aug. 16. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem jönn össze csak akarni kell! Írj nekik e-mail és kérdezd meg mikor vannak edzések és mennyibe kerül! Ilyen egyszerű a dolog :-) Ha nem válaszolnak hívd fel őket telefonon ha így sem jársz sikerrel menj be személyesen! Ha szeretnél komolyabb versenyeken indulni muszáj lesz egyesületben edzeni. Ha nagyon nem sikerül egyesületet találni, akkor kérj segítséget az asztalitenisz szövetségtől.
2012. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 g12laller ***** válasza:

Hát...én is valahogy így vagyok ezzel, és ami azt illeti szívesen lennék a gyakorlótársad, nekem is jó lenne, csak az a baj hogy nagyon messze laksz, ugyan is én gyálon lakom(az egy picit arrébb van). Én is kerestem valami olyan helyet ahol nem csak ütögetni lehet, de nem nagyon találtam, vagy ha igen akkor nagyon messze volt vagy drága volt(nekem).

Mindenesetre sok szerencsét és ha találsz valami jó helyet, akkor aztán mindent bele!!!

2012. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Hát sajnos még mindig csak kutatok egy ilyen hely után, de érzem, hogy hamarosan rá fogok találni. Csak alaposan utána kell járni. :)
2012. aug. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!