Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani sportokat...

Tudnátok ajánlani sportokat az I-II. kerületben egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Valamit muszáj választanom,kosarazni és úszni nem szeretnék :P :)

2012. aug. 15. 23:01
 1/7 anonim válasza:
Szia!! Én az asztaliteniszt ajánlanám! Igaz, én a III. ker.-ben lakom, de ha van kedved hozzá, és nincs kivel ütnöd a labdát, én szívesen elvállalom eme nemes feladatot. 16/L
2012. aug. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

(Előző vagyok)

Egyébként a sulidban kell választanod a felajánlott lehetőségek közül, vagy te, önállóan döntöttél így, hogy sportolnál?

Esetleg: kézilabda

labdarúgás( sokan mondják, nem lányoknak való, de ez engem sem tántorított el ettől a sporttól)

tenisz (nem túl olcsó, de jó sport)

kerékpár (the best :) főleg homokban-tapasztalatból mondom)

..........még többet is tudnék, de nem tudom, hogy miképpen szeretnél sportolni..esetleg van elképzelésed?? Labdás sport érdekelne jobban? Vagy nem? Várom a válaszod :)

2012. aug. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a választ! Hát, azt hiszem nem az a labdázós tipus vagyok (tapasztalat: célozni tudok, de már 2x a fejemre esett :P ) Azért kell, mert abbahagyom az RG-t, amit eddig csináltam, de a szüleim szerint kell a heti 3x-os mozgás :) Egyébként vagy táncolni szeretnék, mert abban jó vagyok, esetleg valami harcművészet (spontán fogásokban jó vagyok) vagy valami... Ööö... Szoval valami olyat aminek az edzése után NEM alig bírok hazatántorogni, tehát valami könnyebbet, de jót. Egyébként apukám asztalitenisz-magyar bajnok ;) de az nem igazán megy :/ :) Az is lehet, hogy lesz valami olyan sport az új sulimban, amire járni fogok, egyről tudok eddig, az a röplabda (bukta, szegény röplabdások, ha én beállnék, az lenne a csapat életének mélypontja :) )
2012. aug. 16. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a Kodály Zoltán gimiben (a millenáris mellet) van kendo (japán vívás) meg japán jujitsu (szamuráj önvédelem).
2012. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

(első vagyok) Szia! Mindenesetre bízz önmagadban, biztosan megtalálod a neked való sportot. És semmiképpen se becsüld le önmagad :) Sok sikert kívánok neked, remélem sikerül megtalálnod azt, amit keresel!!!

UI.: Apukád tényleg asztalitenisz bajnok? Gratulálok neki. Én imádom ezt a sportot, de sajnos nincs kivel gyakorolnom, de majd lesz valami, én sem fogom feladni :)

2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(előző) Jaj ne haragudj, hogy megint írok, de csak annyit szerettem volna kérdezni, hogy apukád melyik egyesület tagja volt? Hogyan tudnék oda én is belépni? Nagyon szépen köszönöm :)
2012. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, én is remélem hogy találok valamit! :) Éés... Hát, az a baj, hogy apukám 14-16 éves korában volt bajnok, így valszeg az egyesület már nem létezik xd :) de sok sikert kívánok hogy találj valamit! ;)
2012. aug. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!