Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én minden nap megcsinálok 200...

Én minden nap megcsinálok 200 felülést 150 ugrokötelezést és 50 fekvő támaszt. persze nm egyszere,1 nap alat. , meik testrészem lesz izmos tőle?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 15:51
 1/7 anonim válasza:
0%
Hát nem az agyad, az egyszer gizda...még is, szerinted bazdmeg?
2008. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

te ezt most komolyan kérdezed ???


valyon melyik ...egyértelműen ahova dolgozol !nem ??? jézusom

2008. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem az újjad:DD
2008. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
ugrókötelezni csak a buzik szoktak
2008. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

(Az elöttem szólónak: A buzi az te vagy mert lusta vagy még a valagadat megemelni a gép elől is. Olyan széles vagy amilyen magas? FAszfej mért szólsz le vlakit mert mozogni probál!)

A kérdésed amugy tényleg gyerekes na hát a felüléstöl a hasfalad erősődik; az ugrokötelezés pedig a kondicót erősiti (nem fáradsz el hamar) a fekvő az a mellre jobban de megy hátra és vállszéleségre is persze attól függ hogy milyen technikával csinálod. Igy tovább !

2008. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
A fekvőtámasz: Mikor kinyomod magad a mellizom és a bicepsz dolgozik, mikor visszaengeded magad akkor a hátizom felső része és a tricepsz. A vállak és a csuklyásizom is részt vesz a gyakorlatban kisebb mértékben. Felülés: Egyértelmű hasizomgyakorlat. Ugrókötelezés: Kondíciójavítósra jó.
2008. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ok. de azért nehogy már bicepszből nyomd a fekvőtámaszt. Azt húzódzkodásnak hívják és nagyon jó gyakorlat hátra, bicepszre. (fekvőtámasz mell, tricepsz)

Ajánlom, hogy csináld azt is, ill. ne bontsd több felé az edzést, hanem egyhuzamban eddz, mondjuk fél órát, persze lehet pihenni 1-2 percet a sorozatok között, de csak így van értelme. Mindíg növeld a terhelést, és mindíg annyit ismételj amennyi megy, tehát nem úgy, hogy megvan 10, menne még 2,de abbahagyod. Csak akkor hagyd abba, ha már nem megy több, csak így tudod növelni az erönléted.

2008. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!