Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon van pom-pom...

Magyarországon van pom-pom lány csapat? Ha igen hány éves kortól lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van csomó.

itthoni amerikai foci csapatokra guglizz,mindegyiknek van külön pom-pom csapata.

2012. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nagyon sok van már.

Amerikai foci csapatokhoz, ahogyan előttem is írták, MAJDNEM a legtöbbjükhöz tartozik cheerleader csapat.

(a Budapest Wolvesban biztos vagyok, talán még a Budapest Titans, Budapest Cowboys, Hurricanes, Budapest Titans.. de vidéken van a miskolci csapatnak is)

Érdemes megkeresni ilyen érdeklődéssel a BP Wolves cheerleaderst, a Miskolc Steelleaderst esetleg. :)

De még rajtuk kívül számos csapat van úgy, hogy kevesen vannak, és tag kerestetik..

Egyetemi csapat az ELTE-nek van Pesten, ami elég sikeres.

Talán még a SOTE-nak.. de róluk annyira nem hallani.


Már vannak egészen fiatal kislányokból álló, főleg akrobatikára épülő csapatok is, Érden tuti, láttam a tvben. :) Szóval a kor annyira nem akadály, de ha jól tudom, 14-16év a minimum határ a legtöbb csapatnál.

2013. febr. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
-20
2013. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!