Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rendvédelmi szerveknek...

A rendvédelmi szerveknek milyen KS/HM stílusokat oktatnak?

Figyelt kérdés
Az összes érdekelne
2012. aug. 9. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem oktatnak konkrét HM-et csak néhány technikást innen onnan. A rendvédelmi szervek közelharci képzése pocsék. De általánoságban jujutsu, aikido technikákat kapnak.
2012. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:

van ahol beleveszik (tudtommal) a TKD-t (Korea) a WingChun-t (Kína).

küzdősportot nem hiszem, hogy oktatnának.. nem fog egy rendőr/katona boxkesztyűben ütni.


Aczél.


Cső Neutron!

2012. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a tek-esek múltkor voltak a tévében.

kelemen istván tart nekik közelharc edzést,jujitcu.

karacsa attila meg sparringolós állóbunyós edzést-k1-vezet a tek-nél.

2012. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig az összes jujitsu mesterem vagy kommandós volt, vagy pedig rendőrtiszt. És edzésen is elég sok rendvédelmis jár hozzánk. Szóval nekem volna egy tippem :D


De amúgy szerintem ez úgy működik, hogy mindenki kap egy ilyen alapképzést kevert cuccokból, aztán amolyan "házi feladat" keretében ki-ki eldönti magának, hogy melyik stílus lenne neki megfelelő...

2012. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szoondiii ***** válasza:

a jujutsu az való rendvédelemre, hát azt gyilkolásra, lefegyverzésre találták ki.


sparring bunyó érdekes katonáknak, azért ott nagyon sok rossz mozdulat, és sportosság be tud idegződni..

persze megvan a jó oldala is, nyilván..

2012. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!