Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy jön ki a legolcsobban?

Hogy jön ki a legolcsobban?

Figyelt kérdés
160 gramm fehérje, hogy lehet a legolcsobban összehozni?

2012. aug. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szójakockák
2012. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legolcsóbban power proteinnel, de inkább hallal vagy csirkemellből, csirkecombból próbáld meg.:)
2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor számoljunk, de inkább csak 100 grammra számolom. :D



Power protein:

100 gramm fehérje: 230 Ft


csirkemell:

100 gramm fehérje: 700 ft

2012. aug. 8. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt írtam, hogy olcsóbb a pp, akkor mi a gond.

Egyébként nálunk a CBA-ban 1150 Ft/kg a csirkemellfilé, azaz, 1150Ft a 250g fehérje, tehát a 100g=460Ft, ami még mindig több mint a szója, de sokkal jobb a biológiai hasznosulása. De én is a szóját írtam olcsóbbnak, így nem értem, hogy miért számoltad ki nekem?:)

2012. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sznofru ***** válasza:
Ahogy Montez irta, biologiai erteke a csirkenek jobb, igy az osszehasonlitasnak csak akkor van ertelme, ha tapkiegeket hasonlitunk ossze.
2012. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom ... kell ez neked? Tessék edzeni, kajálni normálisan... Testépítő izomzatot mindenki észreveszi...
2012. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy aminprofil hiányos, 74-es BV-és szóját még csak összehasonlítani sem lehet, mondjuk a csirkehússal, vagy tápkieg esetén egy mondjuk alapnyag proteinnel (whey).
2012. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h. ez a sok fehérje h. normálisan betudjon épülni rendkívül nagy edzőmunka kell, plusz rengeteg olyan mikro makro összetevők arányainak is rendben kell lennie h. betudjon épülni.
2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem sok fehérje, ha súlyzózik valaki, akkor 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell, azaz egy 80kg-os embernek 200g is mehet. Szálkásításkor pedig 3g*ttkg fehérje és csak 1,5-2g*ttkg ch.
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!