Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eddig atletizáltam, most...

Eddig atletizáltam, most boxolni szeretnék, szerintetek az edzőm nagyon kiborulna?

Figyelt kérdés
4 éve atlétikázom, nagyon jó eredményeim vannak, országosra többször is értem el dobogós helyezést, de már meguntam az atlétikát, és most pedig nagyon szeretnék boxolni. Az edzőm engem tart a legjobbnak, és velem bánik a legjobban, csak ha egyszer hiányzok egy edzésről, akkor már nagyon le vagyok cseszve.. szóval kicsit félek hogy nem fog elengedni az edzésekről, vagy pedig nem fog velem jó viszont folytatni. De engem nagyon érdekel a box.

2012. aug. 3. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tégy, amit jónak látsz, de azért ne égesd fel magad mögött a hidakat.


Melyiket tudnád hosszútávon csinálni? Bírni fogod, hogy bucira verik a fejed, és betörik az orrod? :)

2012. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háth nem tudom .. nekem tetszik ez a sport, mostanában csak ezt nézem a TV-ben. Szerintem bírnám:)
2012. aug. 3. 15:24
 3/3 A kérdező kommentje:
már hozzá vagyok szokva a balesetekhez mert BMX-ezem is és ott egy hónapban biztos történik valami gixer :))
2012. aug. 3. 15:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!