Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike vagy Adidas futócipő?

Nike vagy Adidas futócipő?

Figyelt kérdés
Ki melyikre szavaz?
2012. aug. 1. 10:12
 1/3 anonim válasza:

én az Adidasra voksolok:))

[link] itt tudsz nézegetni, bár az oldal angol.:)

2012. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

vagy esetleg:

Nike Air Max

adidas climacool ride

Adidas Climecool Seduction

kérhetsz segítséget egy jó sportüzletben, ahol nagy a válaszyék. biztos segítenek, és megtalálod a legmegfelelőbbet.

. . de ezeknek mind megvan a "szép" áruk is!:))

2012. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nemrég vettem egy Nike Lunarglide+ 3-as futócipőt. Brutálisan jó a csillapítása és nagyon kényelmes. Elvileg jó sokáig is bírja. Adidassal kapcsolatban nincs tapasztalatom, de én ezután is Nike-ot fogok venni. Szóval én a Nike-ra voksolok. De igazából az a lényeg hogy te melyiket érzed kényelmesebbnek. Én egyébként azért is vettem Lunart mert tudtam hogy elvileg minden lábtipusra megfelel és bejáratni se nagyon kell annyira jól illeszkedik a lábakra és tényleg így van. Javaslom egyébként hogy menj be egy jó sportboltba és te próbálgass fel több cipőt is. Fuss bennük egy keveset a boltban(nekem például az Intersportba futópadot is kapcsoltak) és úgy dönts.
2012. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!