Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kell tömegeléskor a...

Miért kell tömegeléskor a megemelt ch? Hisz a fehérje épül be az izomzatba, a ch-tól csak zsírosodunk. Nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 10:47
 1/4 dirtboy ***** válasza:
nem,a ch ból nyered az energiát,ha nem viszel be ch-t akkor a fehérjét fogod felhasználni
2012. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a ch felelős azért is,hogy a fehérjét beépítse az izomba.
2012. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végre egy jó kérdés!!!!


Két nézet ütközik egymással nap mint nap. Az egyik azt mondja egyél olyan tömegnövelőt ami igen magas szénhidrátot tartalmaz, ráadásul abból is a rosszabb fajtát (dextróz, malto).


A másik nézet azt vallja, legyen egy All-in-one, ami anabolikus növényi kivonatokkal is manipulál. 1:1 arányú protein/szénhidráttal.


Tömegnövelő tápkiegek területén léteznek All-in-One termékek melyek a protein és szénhidrátokon kívűl igen sok teljesítményfokozót, anabolikus növényi kivonatot tartalmaznak, mint pl.:

Createston:

[link]

Creasteron:

[link]

IsoMassXtreme:

[link]

VipDelux

[link]


És egyre több érdekes alternatíva van még:

- Edzés után whey izolátum + 20g glutamin (minimum), mely esetben a glikogénraktárak úgy töltődnek fel, hogy zsírlerakódás nem történik.


- Egyes edzők a magas glikémiás indexű gyümölcsöket (ananász, banán, ő.barack, szőlő) pépes maszáját (az össz. szénhidrát 40%-ban) keverje össze maltóval.

2012. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a zsírosodástól hobbi szinten nem kell beszarni.Ha odafigyelsz a kajára és csinálsz heti pár aerob edzést nem fogsz ordenáré zsíros lenni.


Meg van még egy módszer,ami nem is igazán módszer,hanem sajnos így jött ki,de bevált.Az a lényeg,hogy elmentem valahova kaja nélkül,mert számítottam kb fél óra időtartamra.Lett belőle nyolc óra,szinte kaja nélkül,csak már este itthon.És ez után még két nap sikerült hasonló módon beszopnom,persze nem ugyanazt a szitut,de lényegében alig ettem két zsömlét,meg pár szelet disznósajtot(bolti vékony szeletekkel :) ). Viszont fizikai munkát nem csináltam közben,csak ültem,meg lébecolgattam.Aztán tegnap azt vettem észre,hogy mivel tömegelek volt egy csomó zsír a hasamon,derekamon amitől a kockák nem látszottak.Most viszont jelentősen el van vékonyodva a zsír ott.Gondolom a szervezetem elkezdte lebontani a zsírt az energiáért,de nem volt intenzív izommunka,ezért ráért zsírból fedezni.vagy valami ilyesmi.

2012. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!