Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenékformáláshoz milyen...

Fenékformáláshoz milyen fitneszgépet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
olvastam hogy jó a taposó gép vagy Leg Master fitness gép,LTT alakformáló tréner, de mégis melyik a legjobb ha a fenekemet szeretném formálni ?
2012. júl. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Izmosításhoz: guggolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés hátra térdállásból és minden súlyterheléssel.:)

Ha pedig zsírégetésre gondoltál, akkor valamelyik aerob gép jó lesz. pl. ellipszis, bringa, kocogás.

Nincs ilyen, hogy legjobb kardió gép, mert mindegyikkel lehet hatékonyan és kevésbé jól edzeni és amúgy is a szálkásító diéta lesz a döntő. Ugyanis nincs helyi zsírégetés, diétával és aerob edzéssel mindenhonnan megy le zsír, nem csak az óhajtott területekről.:)

2012. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elég vékony lány vagyok.. és ha hízok akkor csak a fenekemre ezért nem szeretnék diétázni mert 179 cm vagyok és 55 kg.. :d

szóval tényleg csak formálni szeretném.

2012. júl. 23. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Most egy kis fogalomzavar van kettőnk között. Úgy tudod formálni, hogy vagy zsírt adsz le szálkásító diétával és aerob edzéssel vagy izmot szedsz fel tömegnövelő étrenddel és súlyzós edzéssel. Olyan nincs, hogy a zsírból izom lesz, ez nem létezik. Egyszerre nem tudsz zsírt leadni és izmot növelni naturában, mert az egyikhez ugye szálkásító diéta kell, ami kalóriadeficitet jelent, a tömegnövelő étrend pedig kalória pluszt jelent energetikailag. :)
2012. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én is kerestem sokáig hogy mivel lehet formálni legjobban a fenekemet,többen javasolták a taposó és a lépcsőzőgépeket, úgyhogy vettem egy taposót. Már fél éve használom mondhatni rendszeresen és tényleg látszik az eredmény. Egyébként mondjuk a gép is profi,én a gym doctornál találtam meg azt,amilyenre gondoltam, az meg külön tetszik hogy átfestették nekem fekete-rózsaszínre.
2020. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!