Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtanulni az...

Hogy tudnám megtanulni az akrobatikát?

Figyelt kérdés
kézenállni.fejenállni.cigánykerekezni.a hátam hajlékony ezért hidba is letudok menni.a spárga is már majdnem megy.a többit hogy tudnám megtanulni egyedül?
2009. júl. 14. 04:02
 1/6 anonim válasza:
Azt elfelejtetted írni, hogy hány éves vagy. Szerintem egyáltalán nem mindegy.
2009. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát mindjárt 14:)
2009. júl. 25. 15:22
 3/6 anonim válasza:

Én is 14 vagyok, és ezeket mind tudom. :D amugy a spárgán kivül a többinek nulla köze van a hajlékonysághoz.

egyáltalán nemvagyok hajlékony örülök ha a bokámat elérem előrehajolva de már akkor is ugyérzem kettészakadok...... de ahoz képest megy a kézenátfordulás, előrebógni,hátrabógni,rundel,cigánykerék,1kezes cigánykerék,fejenátfordulás, 1kezes bógni,kézállás, 1kezes kézállás, na meg mingyárt az oldalszaltó is :D


Szerintem egyedül ne tanuld. iratkozz be valahova tornász csapatba vagy akro dance-re vagy vhova ahol ezeket lehet tanulni.


De ha mégis egyedül szeretnél akkor mindenképpen tornaterem,szivacsszőnyeg, elötte bemelegítés, és fokozatosan. persze egy kis bátorság is kell hozzá ;)

most azt igy elmagyarázni hogyan tanuld meg... mindegyiket máshogy igazából ;) írj privát e-mailt ha van még kérdésed :)

2009. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi nem egyedül akartam mert az ugy nagyon nehéz lenne meg netröl lenézni hogy h kell csinálni nem értem és itt nincsenek ilyenek:Sde jövöre ballagok és akkor beiratkozok már vagy 3 éve tervezem.
2009. aug. 1. 10:02
 5/6 anonim válasza:
A kézen és fejenállást mindenképpen falnál próbáld ás ne kövön,vagy más kemény felületen,de a legjobb,ha áthívod egy ismerősödet,aki elkap,ha elesnél,de az sem árt,ha ő tudja is ezeket,ezért meg is tudja mutatni,mondani,hogy min kell javítani,mit rontasz!!! Sok sikert a tanuláshoz!
2009. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha budapesti vagy akkor keress rá a pattanj team-ra én csak ajánlani tudom :)
2011. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!