Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel szorítsam le a melleimet...

Mivel szorítsam le a melleimet, ha úgy érzem, hogy pl. ugrálókötelezéshez nem elég a sportmelltartó? Kipróbáltam 2 sportmelltartóval is egyszerre, de félek, hogy megnyúlnak a melltartó izmaim. Ötletek? Esetleg tekerjem körbe fáslival is?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagy a melled, hogy 2 melltartóval sem érzed őket "biztonságban", akkor talán próbálj valami kevésbé ugribugri dologgal edzeni. (bringázás, lépcsőzés)

Azért páncélzatot ne hordj emiatt. :)

2012. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szívesen stabilizálom őket a kezeimmel amikor szükség v á csak szólj.
2012. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ mindkettőtöknek,de azért nem olyan órási, csak jobb lenne, ha egyáltalán nem mozogna közben:)
2012. júl. 15. 14:16
 4/9 anonim válasza:
76%
Szeretjük ha ugrabugrál :P :D
2012. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy ez nem vicces:)
2012. júl. 15. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
en no vagyok, ertem a problemad! megoldani persze nem biztos, h tudom. sztem a faslizast es brutal dolgokat felejtsd el. en 75C-vel szinten dupla vedelemmel edzek, 1 sportmelltarto + a felsobe is beepitve, de neha futas kozben ugy erzem gatol a legzesben... probalgasd a fajtakat es ha sehogy se jo, aerobnak marad a bicaj es az uszas. sok sikert!
2012. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
múltkor volt rr a tévében és ő azt mondta,hogy sima melltartó és rá két sport melltartóban nyomja.
2012. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh.. így még nem próbáltam, :-O
2012. júl. 17. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Most igazán elszomorodtam :(
2012. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!