Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csaladban milyen sürún...

A csaladban milyen sürún csinaltak sportprogramot es hany cm hany kg vagytok? Mi 165 70 és 170 72 pedig mindennapos a sport

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mind1, hogy az a 70 kiló az zsír vagy izom. Az izom 10-szer többet nyom mint a zsír. Én 170 cm vagyok és 58 kiló, pont ideális, nem látszanak ki a bordáim és nincs is rajtam csak minimális felesleg, de az inkább hús, plusz nőhöz elfogadható izom. persze az sem mind1 milyen sport, összetett dolgok ezek.
2012. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

En no vagyok, 178 cm es 60 kg. En hetente otszor tornazok itthon, vagy futni jarok. A ferjem 184 cm es 85 kg, o nem igazan sportol manapsag, mert reggeltol estig dolgozik, korabban triatlonozott.

A gyerekek meg nagyon kicsik, ok egesz nap mozgasban vannak, hetvegente eljarunk kirandulni, erdobe es futnak/szaladnak rengeteget.

De hetkozben is minden olyan helyre gyalogolok veluk, ahova meg el birnak setalni.

Nekem ez fontos, remelem hogy alapban azt szokjak meg, hogy mozogni jo dolog.

2012. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

182Cm , 70Kg Semmi felesleg nincs rajtam, bár nincs is kocka hasam.. (felső 4 kocka látszik csak) családi programnak nem mondanám de 7napból legalább 5öt edzek (Kar, láb)

(F/17)

2012. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!