Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft: igaz az h az airsoft...

Airsoft: igaz az h az airsoft fegyvereket nemsokára 14 évtől meg lehet venni? Mert én úgyhallottam

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

1: Hol hallottad?

2: Nem tudom, nem felétek lakom, de szerintem nonsense

3: Ha már csokkentik a minimális kort, akkor miért nem 15-re? Tudod jól, hogy miért pont ezt a számot mondom.

4: Eddig szerinted volt valaki akinek gondja volt beszerezni egy ag-t, mert fiatalkorú volt, ha most már a fuvet is úgy adják mint a cukrot?


Gondold át. :D

2012. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elso voltam. Tessék itt egy oldal, ahol nincs minimális kor, csak ha kárt csinálsz nekik abból eredoen, hogy nem vagy 18, akkor rajtad ill. szuleiden verik le. Magyarul rendelhetsz neten 18 alatt is. Tesó, most meg kérlek dobj két zold pacsit és ha valami kell írj kommentet.


airsoftmorava.cz

2012. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát az egyk barátomtól hallottam.. Nem értem mér ponn 15... Drogot meg tok venni, de jó airsoftot nem...

2.válaszoló: hogy érted h kárt csinálok? Ha megrendeltem és utánna teszek kárt? Ha korhatár nélküli akk jó de... Anyámék nem szeretik a fegyvereket mer rossz dolog ha valakit megölnek... Ezzel én is tisztában vagyok h borzasztó, de ez csak sport.....

2012. júl. 1. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Tesó kérlek írj úgy, mintha magyar lennél!

Bocs a 15-ot lehet benéztem, errefelé ez egy ilyen "felnottéválás felé vezeto kor".

Úgy értem, hogy kárt csinálsz, hogy mondjuk kihozza a postás a csomagod, egyszercsak nincs pénzed és kiderul, hogy nem vagy 18 se. Kilovod valaki szemét és édesanyád idegességében mindjárt a boltot fogja hibáztatni, hogy eladta neked a fegyvert. Airsoftnál észnél kell lenned. De ha érdekel a tobbi a postázásról, meg hogy hogyan lehet rendelni, akkor olvasd el, ott van az oldalon. Ha nem érted kérd meg egy csehul érto ismerosodet, hogy fordítsa le neked.

Tisztában vagy vele, hogy én vagyok mindhárom válaszoló és azzal, hogy ha softozni akarsz meg kell felelned bizonyos emberi elvárásoknak (ergo ne légy hulye).

2012. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gondoltam h te vagy.. Am most leszek 1 hónap mulva 14, az előbb utóbb meg kell tanulni a dolgokat.. Bocs de még nem rendeltem
2012. júl. 1. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Okés tesó, addig olvasgasd ezt itt: [link]
2012. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg ezt: [link]
2012. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!