Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Van köztetek olyan,...

Lányok! Van köztetek olyan, aki tömegközlekedési eszközön utazva, kapaszkodás közben, ujjatlan ruhában szándékosan feszíti a karizmait?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, de már harmadszor tapasztalom azt, hogy ilyen járműveken utazva a lányok is büszkék az izmaikra, mert a múltkor is mentem a villamossal, és egy fiatal, vékony, de viszonylag izmos karú lány feltűnően feszítette a karját, és mikor megállt a villamos, neki akkor is "úgyfelejtődött a karja". De mondjuk teljesen"jogosan", mert nagyon szépen kidolgozott karja volt, csak úgy dagadt rajta az izom. Szóval lányok köztetek is van ilyen?
2012. jún. 28. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy direkt izmozott. Mint ahogy a közhiedelemmel ellentétbe nem minden izmos ember feszeng direkt mint egy idióta. A sok edzéstől bemerevedhet az ember. Másrészt pedig feszített állapotba is könnyebben kerül az edzett izom, főleg ha pont előtte edzett. Nem kell neki úgy rákoncentrálni, mint annak aki még csak fényképen látott súlyzót.
2012. jún. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ha az ember kapaszkodik, akkor feszül az izma. Ilyen egyszerű. Az meg, hogy neked úgy tűnt, mintha feszítene, nem jelenti azt, hogy tényleg feszített. A feszítés amúgy is bedurrant állapotában látványos, így a villamoson feszengeni nem sok értelme lenne. Lehet hogy ő annyira izmos volt, hogy látszott a karján így nyugalmi állapotban is. De az is lehet, hogy edzőteremből jött éppen és ezért be volt durranva a karja..
2012. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fa*zért nem fényképezted le ?:D

Am sztem nem direkt. Csak kapaszkodnak mint a veszett.

2012. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!