Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy táncos át...

Szerintetek egy táncos át tudja ezt adni a közönségnek?

Figyelt kérdés
4 éve hastáncolok, bár nem olyan sok idő visszagondolva, hogy mennyit értem el, de azért ez a 4 év nekem nagyon is számít. Most valami nagyon ütős dolgon gondolkodok, illetve már el is kezdtem csinálni, de valami visszatart. Egy olyan számot kerestem, ami valahogy különleges és első hallgatásra azt akartam érezni, hogy ez az a szám. Sajnos nem sikerült ilyet találnom, csak valami hasonlót... A lényeg, hogy szeretném ebben a számban megmutatni, hogy ki is vagyok én. Eddig mindig csak arra törekedtem, hogy valami jót adjak elő a közönségnek és az legyen is elég nekik. Most szeretném előadni, azt a lányt aki végigment az útján a sok nehézséggel együtt. És hogy mit is érez ő valójában. Ha egy táncos az igazi érzéseivel adja elő a táncát, a néző képes ezt átérezni? Megtudja érteni, hogy mi lát?
2012. jún. 23. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, ez csakis rajtad múlik. Ha jól állítod össze a zenét és a koreográfiát, jól és beleéléssel adod elő, igen, nagyon is át tudja érezni a közönség. Vannak olyan táncelőadások, amik nagyon mélyen megérintik az embert. Ám ehhez nagyon jó táncos kell. Ha ilyennek érzed magad, hajrá!
2012. jún. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!