Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak egyáltalán itt olyanok...

Vannak egyáltalán itt olyanok akik harcművészettel foglalkoznak? Erősen kétlem.

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kételkedsz?
2012. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja csak mert egy jó kondiban lévő kezdő 'harcművész' lennék és feltettem tegnap kétszer is egy kérdést egy választ kaptam rá annak se volt sok értelme.
2012. jún. 20. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah, látom, a mit-mivel kombinálása. :)

Pedig vannak egyébként, csak nem sokan (nagyrészt név nélkül), plusz névvel még Neutronlovag.

(Voltak többen is, de vagy nem néznek fel már, vagy kitiltották őket) :)


Esetleg ha a keresőbe beírod, pár hónapja sok ilyen kombinálásos kérdés volt (bár asszem nagyrészt nem hm, hanem küzdősport).

2012. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nézelődtem de ilyet sajnos nem találtam. hát elég szomorú hogy kitiltották őket :D sok off háború. láttam aikido wing tsun kombinációt de karate wing tsunt nem nagyon meg karate aikidot sem.
2012. jún. 20. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

azért mert kb 4x tetted ki azt a kérdést-csing csung-karate-mikor elsőre is tökéletest válaszokat kaptál.

csak azt tudnám ismételni,amit leírtam már 1x.

el kell döntened,hogy művészkedni akarsz,új barátokat szerezni hm edzéseken,

vagy verekedésben akarsz jobb lenni és akkor tovább nyomod a kyot új klubban,új edzővel és mellette elmész ökölvívó edzésre,savat-éra,thaywondo-ra,valamelyikre.

2012. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem azért csak ahogy szétnéztem csomó helyen 50-60 válaszok voltak itt meg nagyban majdnem egy se. de jólvan két válasz is válasz :D
2012. jún. 21. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!