Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen végzettség kell ahhoz,...

Milyen végzettség kell ahhoz, hogy hivatalosan, pénzért túlélő-túrákat szervezzek?

Figyelt kérdés
A beszedett pénzért cserébe 2-3 napos túrát szerveznénk jelentkezőknek. Ismerem a természetet, tudom mit lehet megenni és mit nem, stb... Milyen végzettség kell ehhez? Érettségim van mindössze.
2012. jún. 19. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi nem kell hozzá, max egy iparűzéri engedély. de elég halvaszületett ötlet ez, idehaza hol akarsz túlélni? 2 óra sétával bárhol egy településbe (étterem, kocsma, bolt) ütközöl. Három nap? viszek egy kiló kenyeret, meg pár konzervet, aztán túléltem...
2012. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmilyen nem kell.

ha meg érdekel az ilyesmi,menj el egyre és amikor ott vagy,akkor a túravezetőt kifaggatod,hogy merre-mennyi.

amúgy meg ez inkább úgy megy,hogy összejön pár 50es csóka,tele lével és kiviszik őket afrikába mondjuk és ott túlélnek 10 napot egy vezetővel a vadonban.

szóval a pénzes verziója megy.

2012. jún. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Túra vezetői papírt kell szerez azt itthon csak akkor teheted le ha van valamilyen térképolvasó végzettséged nem tom mi a neve már nem emléxem de én is akartam ilyet. Lehet itthon ilyen végzettségeket szerezni!!!
2013. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!