Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Légpuska golyó nyomó? (többi...

Légpuska golyó nyomó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ugye van ez az alap golyó nyomó.(alul linkelem a linket)

Ez ugye kis kúpszerű töltényt csinál.

De, arra lennék kíváncsi, hogy amit veszünk a boltba olyat hogy lehet csinálni? Ilyen, sablon lenne és abba öntik ki az olmot?

Ha, valaki tudja vagy esetleg tudna szerezni olyan sablont, akkor megis venném. Vagy, ötlet, hogy-hogy lehetne olyat csinálni.


Ilyen a sima régi golyó nyomó!

[link]



A rendes szoknyás lépuska golyót mindenki eltudja képzelni.



Minden ötletet meghallgatok!

(Mégegyszer leírom, ha valakinek van golyó nyomója eladó azt megvenném)


Ólmot szerintetek honnan lehetne szerezni?



#golyó #lőszer #töltény #golyó nyomó #légpuska golyó nyomó
2012. jún. 17. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ilyen kb. cseppformájút tudsz csinálni egy snassz ólomlemezből. Régen én is csináltam egy házilag összehegesztett akármivel, amin egy szöggel kalapáltam ki a lemezből.
2012. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül nincs meg az a golyó nyomód?
2012. jún. 17. 22:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi, azt hittem kb olyan mint a képen van. Ólmot nem tudod, hol lehetne szerezni ilyen ólom tömböt?
2012. jún. 17. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ólmot szerintem a horgászboltban tudsz legkönnyebben szerezni (fenekezőhöz valót mert az nagy), a gyári töltényeket pedig öntik, és szerintem nem nagyon lehet utánozni őket házilag (a minőséget biztos nem) de az ólomkatonákat tölgyfaformába öntötték régen, szóval meg lehet próbálni...
2012. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!