Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmix! Bővebben lent?!

Tippmix! Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Eddig nemigazán néztem semmiféle sport eseményt a TV-ben(kivéve f1 meg néha néha foci vagy valami de csak ritkán)! Elkezdtem tippmixelni de midig elbukok nem nagy pénzeket teszek fel csak 200-300-at de azokat is mindig elbukom! Valami tippek hogy miket figyeljek? Vagy valami ötletek hogy hogyan kezdjek neki a "nyerő szériámnak"??(Jóljönne egy kis zsebpénz)

2012. jún. 12. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat légyszi & és ne olyanokat hogy 1.25-ös szorzójúra rakjak mert az biztos bejön!

Köszöntem ;)

2012. jún. 12. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi titka igazából.

Foglalkozz többet a focival,vagy amire fogadni szeretnél,hallgass a megérzéseidre.

Ne fogadj egy csapatra csak azért,mert őket kedveled.

legyen önuralmad..ne akard rögtön visszanyerni azt amit elbuktál..tanuld meg kezelni a vereséget( ami pl nehéz,én évek óta csinálom,de néha nagyon felidegel,ha bukok:D)

2012. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!