Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használni fog így a hyper...

Márkó02 kérdése:

Használni fog így a hyper mass 5000, vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most edzek úgy másfél éve! Vékony vagyok de nagyon szálkás! 1 évet edzettem súlyzósan de nem használt! Most rá álltam a fegyencedzésre! Ezt jobban lehet rajtam látni! És a még jobb fejlődés érdekékben vettem Hypes mass 5000(1k-os kiszerelést)! Ha edzés után megiszok 5evőkanállal vízben fölkeverve, lesz látszata? De a sok táplálékbevitelt nehezen tudom megoldani(pénz hiánya miatt)!
2012. jún. 10. 16:40
 1/8 dirtboy ***** válasza:
52%

persze a kajára nincs pénz de a hiper massra arra van.


hogy azt halld amit hallani szeretnél,igen lesz látszatja,iszonyatosan nagy és eres leszel,a kajába sz arjál bele igyad a hyper masst az mindet megold.


1év súlyzózás de nem használd,

nyugodj meg te mindent jól csináltál,a súlyzós edzésben van a hiba nem benned azért nem használt.

2012. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért nem "használt" a súlyzós edzés mert nem volt meg a megfelelő táplálék beviteled

ha nincs meg az étrended se mass5000-er se semmivel nem fogsz fejlődeni főleg nem hyper massal mert ez csak csak cukor

2012. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves dirtboy! Szerintem azért 2800forintot még ki tudok fizetni! És ezek után a te véleményedre nem nagyon vagyok kíváncsi;) Az ilyen tahókat magasról lesz*rom!



De viszont a napi 5szörös étkezés az meg van! És elég keményen megdolgoztatom az izmaimat!

2012. jún. 10. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tahó ő, csak túl régóta van már itt a Sport kategóriában ahogy én is és más edzéssel foglalkozók is, ahhoz, hogy az ilyen hülye kérdésekre visszafogottan válaszoljon.

Étrendet olcsón összeállítasz->Eszel->Edzel rendesen->Nem látszatot fogsz kapni hanem ha kitartó vagy EREDMÉNYT

2012. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pláne, hogy az egykilós kiszerelés mindenből drágább, mint az ötkilós, úgyhogy te itt ne gondoljad magad gazdaságilag fejlettebbnek, meg úgy unblokk sehogy.

Nehéz lesz beismerni, hogy tévedsz, de dirtboynak igaza van, ha tetszik, ha nem.

2012. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diego105 ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel, a megfelelő táplálékbevitel nagyon fontos, b*szhatod te a kemény edzésed, ha utána nem tudnak miből regenerálódni az izmaid (nem eszel megfelelő mennyiségű és minőségű kaját), nem fogsz fejlődni.

A turmix természetesen jó ötlet edzés után, viszont az az egy turmix -ha nincs mellette étrended- kb. annyi mint halottnak a csók.

Nem leszólni akarlak, csak -én is,mint sokan mások- segíteni szeretnék.

2012. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan szerintem senkin em tudja megmondani neked, hogy, ha edzés után Hypermass 5000, vagy bármelyik más tömegnövelő esetében, ha 1kg.os kiszerelésről van sző lesz e látszatja. Ez jóval hosszabb intervallumban történhet. Csak 1 pl. az Ultimate Nutrition-nak van egy IsoMass Xtreme Gainer nevű, igen sok összetevős tömegnövelője. Kb. 5kg-os. Rendszeres szedése esetén a reklámszövegben írják, hogy kb. 10%-os erőnövekedés, és 4 kg tömegnövekedés érhető el. Feltételes módban fogalmazva. Annyi mindentől függ egy ember tömegnövekedése (szilárd kaja, plussz tápkiegek, megfelelő pihenés, stressz, genetika, stb.) lehetne folytatni a sort.
2012. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most úgy csinálom hogy mindennap eszek fehérjét! tojást(kisütve) húst stb...
2012. jún. 12. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!