Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A box mérközésen miért nem...

A box mérközésen miért nem szabad övön aluli ütést adni az ellenfélnek?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne.. hogy az öv allat olyan fontos szervük lenne..és nem szabad meg ütni..pedig ott csak hasam van azon bellül telle bellekel..szerintem nem lenne nagy baja..ha azis kapna az ütésből..(ha gyomort lehet ütni).vagy miért nem viszik lejebb az üvett..nagyobb rész lenne az üttő felülett..(22 éves csaj vok)
2009. júl. 3. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A férfiak férfiassága érdekében nem lehet övön alul ütni.
2009. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A hasadban igen fontos szervek vannak neked is. Pl. petefészek, méh. Ha meglazul a tartószalag, később nagy gondot okozhat. Ha gyereket hordassz majd.
2009. júl. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A boxolóknak a gyomor felett erős hasizom van, viszont a lágyéknál nincs olyan erős izom hogy meg tudja védeni az ott található szerveket. És hát te nem tudod milyen amikor vkit tökön vágnak:D
2009. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dellfil válasza:
58%

Mert a férfi boxmeccsek unalmassá válnának. Nem elsősorban az ügyesség, erő, gyorsaság diadalmaskodna, hanem az számítana, ki talál be hamarabb az ellenfél golyóira. :D Az azután szinte biztos megnyerné a meccset, (még ha ő a bénább is) a fájdalomtól sokkos ellenfelével szemben.

Off: engem foci közben találtak "telibe", hát ne tudd meg...

2009. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerinded ez az ilyen test alkatú hány gyomrost bírna ki?:D 22/L


[link]

2010. ápr. 26. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat, ez kicsoda?
2010. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Övön alul a f_sz van, ezért nem szabad. Meg most képzeld el a boxot, hogy leakarsz guggolgatni, hogy az ellenség térdét meg lábfejéd támadhasd?:D:D Értelme nem lenne, ez nem pankráció.

Igen, a gyomoron BELÜL sok fontos szerv van, de ezért van a hasizom. A legtöbb boxoló férfinak olyan hasizma van, hogy befeszítés nélkül ha kapnak egy nagyot, keveset éreznek belőle. (pl a kesztyű miatt is.)

2010. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem is tudsz szabályosan ütni, csak ha jóval magasabb az ellenfél. és ha egy ilyen (kép) hasba ütnek akkor az bizony nagyot kong :D:D (tapasztalat) :D:D
2010. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!