Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nastia Liukin vagy Shawn Johnson?

Nastia Liukin vagy Shawn Johnson?

Figyelt kérdés
Tudom, nem lehet igazán összehasonlítani őket, mert Shawn sosem tudná felűmulni Nastia-t a felemás rúdakon és gerendán és a hajlékonyságát talajon és Nastia se Shawn erejét talajon se ugrásban. Na de mégis, kit szerettek jobban ? :D

#olimpia #London #szertorna #gymnastics #nastia liukin #shawn johnson #olympics
2012. jún. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez kérdés? én SJ-be vagy 1 éve szerelmes vagyok:DDD
2012. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Két tornásznő akit imádok!! :)

Teljesen más a kettő, nem lehet őket összehasonlítani. Ha azt nézzük, hogy a sportot ugye úgy hívják, hogy" Artistic Gymnastics" akkor jobban passzol a Nastiához..viszont Shawn-nak az ereje nagyon tetszik!

Shawnban még az tetszik nagyon, hogy ő mindig mosolyog, viszont a Nastia nem. Neki nagyon fontos a nyerés, mert ahogyan az apja (Valeri Liukin) is mondta: "csak egy szín van ami működik ebben a családban, és az az arany" az ő arcán soha nem láttam azt, hogy élvezi amit csinál, hanem túl komolyan vette (mondjuk lehet, hogy ez a sérülése miatt volt 2007-ben, és félt, hogy nem lesz elég jó az olimpiára)

Shawn edzője (Liang Chow) szerintem a legcukibb edző a világon!!

Én kicsit sajnáltam, hogy nem a Shawn nyert Pekingben, de aznap egyszerűen a Nastia volt a jobb.

Mindkettő nagyon jó és ügyes!!

2012. júl. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló, úgy tűnik ikrek vagyunk. :O :))
2013. jan. 19. 22:52
 4/5 anonim válasza:

:)

tényleg nem lehet összehasonlítani a kettőt...

de manapság sajnos már egyre kevesebb olyan elegáns, hajlékony tornászt látni, mint a Nastia.

Egyre inkább "robotokat" képeznek..nekem az az érzésem, hogy egyre inkább csak az a lényeg, hogy minél nehezebb gyakorlatokat mutassanak be a tornászok, és ez az igazi szép, látványos "artistry" már kezd elveszni...de persze ez alkattól is függ.

2013. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés: SHAWN JOHNSON <3
2013. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!