Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy izomcsoportnak mennyi...

Egy izomcsoportnak mennyi időt kell pihennie? Tehát ha hétfőn bicepszezek akkor legközelebb mikor bicepszezhetek újra?

Figyelt kérdés
valahol azt olvasom hogy 2 nap, máshol meg hogy egy hét
2012. máj. 29. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve két különböző edzés között mennyi odőnek kell eltelni??
2012. máj. 29. 19:29
 2/7 dirtboy ***** válasza:
heti 1x edzés elég neki,az az egy az legyen kőkemény és szabályos kivitelezésű
2012. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdőként, mikor teljes testes edzés van, akkor heti 3 bicepszedzés van, de csak egy gyakorlattal. Később heti 2 bőven elég, de haladó szinten heti egyszer edzünk egy izomra egy héten, kivéve vádli és has. Egyébként is kap még terhelést hátnál is, de néha be lehet tenni két edzést is, de hosszabb távon szerintem túledzést okoz, főleg, ha 3 gyakorlat is megy edzésenként bicepszre.
2012. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oke rendben koszi :) en 3 gyakorlatot csinalok mindenre es gyakorlatonkent 3 ismetles szal boven eleg
2012. máj. 29. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jól írod. :) 3 gyakorlat, 3 SOROZAT/gyakorlat (vagy széria) és ez 8-12 ismétléssel/sorozat.
2012. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor csak ertetted mit irok ;)
2012. máj. 29. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Én értettem, de ha más elolvassa, akkor néz egy nagyot, hogy 3 ismétlés? :)

De nyilván tudod hogy mit jelent a sorozat (más néven széria) és mi az ismétlésszám. Remélem.:)

2012. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!