Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami videót, ahol önvédelmet...

Valami videót, ahol önvédelmet tanítanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ismertek valamilyen videót, ahol rendesen magyaráznak és tanítják az önvédelmet(trükkök.hu-t néztem már)?


Engem a technikák érdekelnek, hogy mit kell mikor csinálni?

Ezeket azért kérdezem, mert már 2x verekedtem(rendesen), az elsőt nyertem, de az utóbbit vesztettem. Féltem, mert tudtam, hogy erősebb, jár K1-re is.


2012. máj. 24. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet önvédelmet tanulni videóból, a verekedés meg nem önvédelem.


Meg ugye annak nincs értelme, hogy minden szitura megtanulsz egy választ, mert tiszta szituációk nincsenek vagy töredék másodpercekig állnak fent . Az alapelveket kell ösztönszerűen elsajátítani és megérteni, hogy egy adott technikát bármikor ki tudj vitelezni vagy bármikor képes legyél adaptálódni a szituációhoz. Ez meg több év gyakorlás kérdése egy szakképzett edző mellett aki nem válogatja szét a kezdőket hanem együtt edzeti a többiekkel.


Úgyhogy felejtsd el azt a baromságot, hogy videóból tanulj harcot vagy agysebészetet vagy autót vezetni.

2012. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem verekedni akarok, csak megvédeni magam.
2012. máj. 24. 15:43
 3/3 kovpet ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rQVaTEPOsTA


Ezeket érdemes megnézni, de Neutronlovagnak igaza van, ne várd ettől, hogy most brúszlí leszel.


Én múltkor hosszútávfutni akartam megtanulni videóról, de amikor elkezdtem a gyakorlatban, akkor nagyon elfáradtam :) Érted...

2012. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!