Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo vagy Power Protein?

Jumbo vagy Power Protein?

Figyelt kérdés
Melyikkel szedhetek fel hamarabb rendszeres edzéssel tömeget magamra? Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy melyik a hatékonyabb, ami a tömegnövelést illeti... vagy 10kg akarok felszedni minél hamarabb

2012. ápr. 27. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő jó, ha megfelelő az étrended hozzá, mivel inkább azon múlik. Ha a power proteint választod (én ezt tenném), akkor edzés után kellene hozzá dextróz vagy vitargo is. Reggeli kajánál tudnád a zabpehelyhez is adni.

Jumbo-hoz ugye már nem kell plusz ch, főleg a zöldhöz, de én abból a prof.-ot venném, ha tömegnövelőt szeretnék.

Szóval én mindig jobb megoldásnak tartom a külön proteint és majd én eldöntöm, hogy mikor és mennyi ch-t adjak hozzá és legfőképp milyet: edzés után ugye gyors felszívódásút, máskor pedig lassabbat.

A legfontosabb tehát, hogy az egész étrended rendbe legyen, mivel ezt egészíted ki táplálék kiegészítővel és nem fordítva. A napi fehérjebeviteled legyen 2-2,5g*testtömeg kg és a szénhidrát pedig 5-6g*testtömeg kg. Ebbe számold bele a kiegészítőket is.

Ne akarj nagyon gyorsan tömeget felszedni és pl. 7-8g*testtömegkg ch-t megenni, mert abból csak zsír lenne. Az izomépítéshez idő kell, nem megy villámgyorsan, nem néznél ki jobban + 10kg-tól, ha abból 9 kg zsír lenne.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket (is): [link]

2012. ápr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fuh, köszi szépen!! :)
2012. ápr. 28. 15:19
 3/7 A kérdező kommentje:
mennyi dextrózt ajánlatos hozzátenni? (egy adagba)
2012. ápr. 28. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
40-50g mehet bele, de csak edzés után menjen, máskor nem kell cukor.
2012. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bbuilding ***** válasza:

Power Protein mellé én egy komplex minőségibb szénhidrátot javasolnék a dextróz(szőlőcukor) helyett, mert pl. a Biotech USA Carbox nem sokkal drágább mint ha csak sima dextróz vennél.


Itt találod őket jó áron:

[link]


[link]

2012. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket meglehet valahol venni? Mármint nem neten, mert nem szívesen fizetek ki egy ezrest még a postára...
2012. ápr. 30. 01:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Power proteint nem tudom, hogy hol lehet sima (nem netes) boltban venni, de nagyon hasonló a Biotech Power Pro, amit most már szerintem a Biotech boltokban is lehet kaapni. Eddig csak a shop.builder-en lehetett rendelni. A Biotech boltban tudsz hozzá venni Carbo X-et is.

[link]

2012. ápr. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!