Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozolol nektek mennyit...

Stanozolol nektek mennyit hozott kilóban? Jó valamire?

Figyelt kérdés
mennyit nőttetek tőle?
2012. ápr. 24. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked több kárt okozna mint hasznot, szóval ne is gondolkodj a szedésén! (és most nem flegmázni akartam, nem vagyok az a típus, de ez az igazság.)
2012. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha ugatsz akor ne mentegetőzzél,fa-szom felkurod az agyamat valaszolj a kérdésre te honna tudod hogy nekem hogy hatna?hogy KIVAGYOK ÉN??
2012. ápr. 24. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak igaza van, nem éri meg szedni, hidd el normális tömegelő étrenddel(2-2.5g /tskg fehérje és 5-6g/tskg szénhidrát) és rendszeres,rendes edzéssel is nagyon szép eredményeket el lehet érni, a testépítésben nem 1-2 év alatt fogsz kifejlődni rendesen hanem inkább tíz évek alatt.

Ha pedig versenyezni szeretnél és azért kell akkor én azt ajánlom hogy előtte nagyon sokat olvasgass az adott termékről. Remélem ezt nem veszed kötekedésnek.

2012. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem veszem köszönöm a választ!a helyzet az hogy 5éve edzek és már kicsit elegem van,abból hogy nem jutok egy adott pontnál tovább,nyomom a creatinokat magamba tömegnövelő,kajálok folyamat,igyexem minél hasznosab dolgokat enni,de nem megy,és hát gondolkodtam most rajta hogy 1 kúra csak belefér : D kicsit megdob túldob a holtponton és mehet tovább,meg persze azon leszek hogyne menjek össze:D
2012. ápr. 24. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg hagyd A Stanát, meg a koxokat, többet érsz azzal, ha ezentúl is rendesen csinálod, mint eddig.

Hogy nem fejlődsz, több oka is lehet. Ahogy az ember nő, egyre több tápanyagot is kell bevinnie. Lehet hogy pl. egy kezdőnek elég 150 gramm szénhidrát, de ahogy nő a testsúlya már idővel 200 gramm kell, tehát a nóvekedéssel egyenes arányosságban kell nőnie a kajának is, nem csak úgy, hogy eszem össze vissza, hanem ki kell számolni miből mennyire van szükséged, és ezáltal raksz össsze egy étrendet.

Másrészről néha változtatni kell az edzésterven, én pl. 3 havonta mindig új gyakorlatokat teszek bele, variálom. Nem lehet évekig ugyanúgy csinálni. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy te is így csináltad, mert nem ismerlek, csak jó tipp.

Használj tápkiegeket. hidd el többet érsz egy minőségi fehérjével, kreatinnal, vitaminnal és tömegnövelővel mint a koxxal. Azokat hagyd meg a versenyzőknek.

2012. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: bocsánat, tényleg nem beszólni akartam, úgy értettem, hogy kox nélkül is lehet fejlődni, csak mindig (ahogyan azt már leírták) megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagot kell bevinni,illetve az edzésnek és a pihenésnek is rendben kell lennie.

A Stanazolol alapból is úgymond "szálkásító" szteroid, viszont vannak akik tömegnöveléskor IS használják, DE kombinálva más szteroidokkal, mert magába elég gyengének bizonyul tömegnövelés terén. (Igaz, most csak azt írtam le, amit már az évek alatt láttam,olvastam,hallottam róla)

A "mennyit nőttetek tőle?" kérdés mindig valamelyest értelmetlen, mert a tömegnövelő étrendtől lehet nőni, szteroid magába kevés.

(Persze nem lebeszélni akarlak róla, csak gondoltam kifejtem bővebben is a véleményem, ha az első hozzászólásom nem tetszett.)

2012. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a kérdésből ítélve te valami nagyon kezdő, hozzá nem értő vagy. maga a kérdés hülyeség! de sok ilyen dedós van nem értenek a gyúráshoz azt szednének mindent befele! a kérdésre válaszolva te biztos nem "nőnél" tőle! ezért van a sok vizes az utcán aki úgy mászkál mint a világ legizmosabb csávója:)
2013. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ez egy seggarc
2013. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
úristen! magaa kérdés egy hülyeség.
2013. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lolsoft8 válasza:

Amúgy kurvára birom ,hogy egy ember nem tud értelmesen válaszolni csak magyaráztok ,hogy ne koxolj meg a tökömet.... Ha már rászánja magát úgy is csinálni fogja akkor meg legalább aki tud segítsen neki benne ,hogy legalább ne tegye magát tönkre mert lehet ésszel is .....

Egyébként a stanát leginkább szálkásításra szokták alkalmazni nem pedig tömegelésre tehát viszonylag száraz izmot hoz de ez sokban függ az étkezéstől. Én még azt mondom ,hogy inkább ez mint az anabol ,danabol ès társai ami rengeteg vizet hoz és eléggé májgyilkos..

2020. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!